Reklama

Pawłosiowianka powalczy o koronę najpiękniejszej Polki [ZDJĘCIA]


24 panie powalczą 2 sierpnia br. o tytuł najpiękniejszej Polski 2026 roku. W tym gronie znalazła się Pawłosiowianka Kinga Pałka. Wydarzenie to będzie tradycyjnie zwieńczeniem kilkudniowego „Festiwalu Piękna” i zostanie zorganizowane w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.


Organizatorem konkursu Miss Polski 2026 jest agencja Nowa Scena sp. z o.o. w Sopocie). Będzie to już 37. edycja imprezy. Konkurs na najpiękniejszą Polkę od kilkudziesięciu lat transmitowany na antenie telewizji Polsat. To prestiżowe wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. 

  • „(…) Inwestując w rozwój naszych uczestniczek i przykładając szczególną uwagę do ich przygotowań, staliśmy się wiodącą platformą do promocji i kreowania wizerunku. Współpracując z najlepszymi partnerami, jesteśmy w stanie zapewnić naszym widzom wyjątkowe widowisko podczas którego króluje kobiecość a jego oprawę tworzą największe gwiazdy sceny muzycznej (…)”

– można przeczytać na stronie organizatora...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 58% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/06/2026 16:15
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości