Kierowca wozu strażackiego nie doszacował jego wysokości i wjeżdżając pod most kolejowy przy ulicy Sportowej w Przemyślu, zaklinował się.
Do zdarzenia doszło dziś, 12 bm., przed godziną 13. – Strażacy dachem wbili się w most i, jak widać na zdjęciach, spuszczają powietrze z kół, aby obniżyć wóz. Policja z obu stron blokowała pas i przejazd był parkingiem – relacjonuje internauta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czas aby powstal NOWY TAK JAK TA KLADKA KORYYO
NO - kto jak kto ? ale Strażacy nie wiedzą jaka jest wysokość tego mostu ?nie do uwierzenia -I to takie auto i z takiem wyposażeniem bedzie teraz jakiś czas chyba uziemnione !Szkoda - oby się w tym czasie remontu nie było potrzebne.
Zawodowy kierowca I taka wtopa. Ja bym mu prawko zabrał. Siadając za kierownicę powinien zasięgnąć informacji o wysokości pojazdu. Bo znaki na moście są. Cóż każdemu się może zdarzyć.
To już dla mnie nie jest kierowcą, takiego wozu strażackiego!
To nie wina kierowcy, tylko most troch siadł. Zwróćcie uwagę na korozję elementów nośnych, dźwigary poluzowały się na nitach. Przynajmniej mogli przykryć jakąś " reklamą" jak kiedyś wisiała. Nota bene jest to zabronione na wiaduktach.
ale jaja, aż się nie chce wierzyć że to wóz strażacki i kierowca z Przemyśla, chyba że to jacyś przebierańcy i uprowadzili pojazd bojowy !!!!!!!!
nie ma oznaczenia o wysokości mostu, powinna być przy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu na Jagielońskiej
Lepiej zastanówcie się ile tam już było takich wypadków i dlaczego nikt do tej pory tego problemu nie rozwiązał, zdarzyło się- trudno, nie powinno-fakt, ale człowiek jest TYLKO człowiekiem. Lepiej niech ktoś z tych tam na stołkach pomyśli co zrobić, żeby felerny przejazd pod mostem zrobić tak, aby był bezpieczny i żeby nie prowadził do takich pechowych sytuacji ja ta...
zapomniałem zapytać, co było powodem że jechał po tej (prawej) stronie drogi ????, jadąc po lewej ma większą wysokość - prześwit.
Ktoś kiedyś wspomniał przy okazji innego zdarzenia z udziałem mostu ze dobrym pomysłem byłoby zainstalowanie bram z wiszącą rurą tak jak w Galerii Sanowej lub jakimś innym elementem sygnalizującym kierowcy wysokość pojazdu. Ze znakami jest różnie raz są raz ich nie ma.Strażacy jeżdżą wieloma pojazdami o różnych wysokościach i nie wszystko da się spamiętać. Sam w firmie jadąc ciężarówką za kolegę w ostatniej chwili się obciąłem że mam jeszcze hds...Z resztą nie myli sie ten co nic nie robi.
do mike84Zamontują ograniczniki wysokości przed przejazdami pod mostami?https://www.zycie.pl/informacje/artykul/5513,zamontuja-ograniczniki-wysokosci-przed-przejazdami-pod-mostamiartykuł z listopada 2015
Kolejny po gaszeniu pożaru na Mariackiej makabryczny popis "geniuszu" naszych chyba jednak tzw. strażaków bo trudno nazwać kogoś takiego zawodowcem. Amatorszczyzna przy gaszeniu i to samo tutaj. Totalna porażka i może wreszcie ktoś zajmie się bagnem w tzw. PSP w Przemyślu a może raczej OSP Przemyśl.
Jadąc na akcje przecież nie będzie rozkminiał czy się zmieści czy też nie... Zamyka oczy i RURAAAA ! ;)
Wina mostu, po ciul stoi w tym miejscu.
doczytaj baranie co to jest rozgorzenie i potem komentuj pożar na mariackiej
tak to jest jak robote zalatwi wujek badz tata drbile maja jednostke obok tego mostu
czy na miejsce została wezwana straż pożarna?
Ciekawe czy mandat dostal tak jak normalny kierowca u zostanie odpowiednio ukarany...
Pojechali przez parking a tam jest mniejszy prześwit, normalnie droga by się zmieścili
Przecież jechał drogą, parking jest z drugiej strony.
To żart, tak?????? :D :D Jeśli nie to o ile wiem, to w Polsce obowiązuje ruch prawostronny :D :D
ciekawe jaki inteligent siedział za kierownicą
śmiech na całą Polskę chyba przyjęli młodego na kierowcę który wcześniej jeździł furmanką
Po co on miał myślec? Budzetówka! 100%platne.Pewnie pierwszy raz tamtedy jechal.Co tam sie dzieje.....wiosna gowniarze trawe podpala.....A teraz .......pewnie grzali na remizie i nagle wezwanie dostali....
Zalać wodą obciążyć auto powisiadac do niego i wycofać
Jako ekspert od kolizji w ruchu ladowym stwierdzam,że kierowca wiózł most i zabrakło mu paliwa.
Iak jak bochater ratował na krze tak i ten matoł zamiast pojechać lewa obnizoną jesdnia to pojechał na skruty.WYPIPRZYC obu panów z pracy.Ponoc ten pirwszy gwiazdor ma bic już komendantem.KPINA
Most KLASA, dobrze utrzymany, zakonserwowany, tak trzymać!
Ciekawe jak do samochodu rat, wodnego wlejesz wode.
Przejazd pod tym mostem powinien być pogłębiony o przynajmniej 50 cm.
Po pierwsze ortografia się kłania a po drugie wóz jechał prawidłowo.
Nikt do tej pory nie sprawdził czy most się czasem nie obniża, coraz częściej tam dochodzi do takich przypadków, a straż pożarna przejeżdżała tamtędy pewnie miliony razy
trzeba obnirzyc jezdnie i to jak najszybciej mysle ze to technicznie mozliwe
Między mostem kolejowym, a jezdnią nie ma 3m. Jest o wiele mniej.
Stało się to się stało a w specyfikacji wozu mogła być wysokość podana a zabudowa strażacka jest wyższa i ktoś tego nie podał :) a strażak patrzał do instrukcji obsługi a nie latał z miarą i nie mierzył czyli wszyscy kierowcy ciężarówek którzy utknęli pod mostami mają mieć dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych ?? no ciekawa teza. Podejrzewam ze 99.9% tych co hejtują nie przeszli by szkolenia podstawowego strażaka, o psychotestach do prowadzenia samochodów uprzywilejowanych już nie wspomnę:)
stało się to się stało ze swoich pieniędzy pokryje koszty naprawy resztę pójdzie z ubezpieczenia które sam płaci co miesiąc i w czym problem a nieudaczników którzy nie przeszli naboru zapraszam na następny nabór
Moze kierowca i doszacowal wysokosc wozu, tylko moze sluzby drogowe znaku nie zmienili. Czesto jest tak ze leja nowy asfalt na stary nie robiac ponownych pomiarow i nie zmieniajac oznakowania...Tak jest w wielu miejscach w Polsce. Czesto kierowcy ciezarowych samochodow maja problemy przez glupote sluzb drogowych, bo komus nie chcialo sie ponownie skontrolowac wysokosci. A samochod sam od siebie z minuty na minute nie urosnie ani sie nie zmniejszy...
Sam chyba nie wierzysz w to co napisałeś,więc następnym razem jak chcesz stanąć w czyjejś obronie to się zastanów.
Wstyd na całą Polskę że przemyska Straż Pożarna ma takich jak ten woźniców. Taczki mu dać do prowadzenia a nie auto warte pewnie z bankę.Wstyd i hańba dla przemyskich strażaków i tyle w temacie.
Taki jesteś wygadany i doświadczony. Może Ty woźnico poprowadzisz taczki tylko prosto i równo.
To już nie pierwsze zdarzenie w tym miejscu - obniżenie jezdni na pewno pomogłoby uniknąć podobnych sytuacji
wróć się do podstawówki i poćwicz gramatykę - BOHATERZE zanim skomentujesz to o czym nie masz pojęcia
PRZYJMUJĄ GARBUSÓW Z WIOCHY TO TAK JEST. MÓJ OJCIEC PRACOWAŁ KUPE LAT W STRAZY W PŚLU I ZAWSZE MÓWIŁ ŻE SAMOCHODY BOJOWE JADA PRZEZ KAMIENNY MOST A NIE POD KOLEJÓWĄ CZY TO NA KRASIŃSKIEGO CZY NA SPORTOWEJ
A kiedy ostatnio były robione pomiary na wszystkich mostach.To nie wina kierowcy
Ciekawe ile wozów bojowych straży przyjechało na miejsce katastrofy? Jak motorower na krakowskiej wjechał w tył stojącego samochodu osobowego, to przyjechały trzy (3) wozy bojowe plus inni. Ten most jest ok. 300 m od bazy straży, i ten buc nie znał prześwitu?
Ten kierowca jest najlepszy z najlepszych. Jak był przyjmowany do pracy w PSP to był konkurs i wygrał go w cuglach. Podobnie jak kierowcy w BOR-SOP
Wszyscy powiedzieli swoje? No to dalej może być tak samo.
Excellent .. Amazing .. I’ll bookmark your blog and take the feeds also…I’m happy to find so many useful info here in the post, we need work out more techniques in this regard, thanks for sharing.http://www.independentescortgurgaon.in/
Temu kierowcy co prowadził , nie dałbym do reki nawet taczek.
Dlaczego tego nie ma na YT , Mielibyśmy następny hit. Jest tam filmik jak strażak przewraca wóz bojowy. Ma dużą oglądalność .
Czas aby powstal NOWY TAK JAK TA KLADKA KORYYO
NO - kto jak kto ? ale Strażacy nie wiedzą jaka jest wysokość tego mostu ?nie do uwierzenia -I to takie auto i z takiem wyposażeniem bedzie teraz jakiś czas chyba uziemnione !Szkoda - oby się w tym czasie remontu nie było potrzebne.
What a dick !