Do zalania doszło dziś, 4 lipca, z powodu awarii sieci wodociągowej.
Nagranie nadesłane przez Czytelnika. Dziękujemy!Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak działa wzorcowa firma PWiK Przemyśl. Tylko czekać na podwyżkę cen wody.
Może stałe jeziorko albo szlak wodny.Tak się składa,ze w tym miejscu niejednokrotnie mieliśmy do czynienia z lustrem wody zamiast jezdni.Jak nie ulewa to awaria czyni ta ulica przemyskim szlakiem wodnym.I do dzisiaj nikt nie potrafi rozwiązać zrzutu wody do Sanu,który jest oddalony około 10 m.Niemoc twórcza naszych drogowców oraz wodociągowców.A takie"orły" kierują tymi firmami.
Dokładnie. Coraz częściej przy okazji załatwiania spraw w urzędach widzę, że na stołeczku sam debil siedzi. A byście się zadławili kawą skurwesyny.
No cóż wodociągi i kanalizacja budowana jeszcze za najjaśniejszego cesarza nieboszczka Franciszka Josefa . Ostatni raz remontowana za ohydnego PRlu . no i są skutki .
O, to chyba tereny Ryszka z dzieciństwa , zalało. No, noooo. A to ci chłopaki z podwórka wleją...
Ja do Piotrusia: a co nie chciało się uczyć? Za picie kawy, to tam nie płacą.
Dziękuję mam mgr inż i lepszą pracę.
A co na to pan Lewandowski -prezes zakładam się ze siedzi w Krasicach na rybach i sączy chłodne piwko a te pękniętą rurę to ma w czarnej dupie.
so much for this. I was into this issue and tired to tinker around to check if its pos https://kodi.software/ sible but couldnt get it done. Now that i have seen the way you did it, thanks guyswithregards
Ryszek do boju!!!
Tak działa wzorcowa firma PWiK Przemyśl. Tylko czekać na podwyżkę cen wody.
O kolejny plac wodny. Super.