Reklama

Ciężarówka wjechała w dom

Na szczęście nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci wstępnie ustalili, że 59-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, kierujący ciężarowym renault z naczepą, jadąc DK 73 w kierunku Jasła, na zakręcie w Kołaczycach stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni. Ciężarówka przerwała bariery ochronne, przewróciła się na bok i uderzyła w budynek gospodarczy oraz dom.

Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia, wiadomo, że na drodze mogło być ślisko – padał deszcz.


fot.KPP Jasło
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    daf - niezalogowany 2016-07-06 18:38:05

    Ślisko i za szybko.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama