Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 345/2016, Sobota 10 grudnia 2016 r., Julii i Daniela
Opublikowano
Przemyśl
Maciej Szeremeta pełnomocnikiem prezydenta ds. obrony terytorialnej
Magister prawa, pracownik banku, były członek Stowarzyszenia dla Przemyśla Regia Civitas Maciej Szeremeta został pełnomocnikiem prezydenta Roberta Chomy ds. obrony terytorialnej.
fot. ze zbiorów własnych
35-letni Maciej Szeremeta to magister prawa, pracownik banku, były członek Stowarzyszenia dla Przemyśla Regia Civitas, instruktor w 2-letnim Elitarnym Studium Służb Ochrony „Delta” w Przemyślu. W konkursie spełnił wszystkie wymagania stawiane przed kandydatem.

Prezydent R. Choma 9 lutego br. wydał zarządzenie, na mocy którego w urzędzie miasta powstanie nowe stanowisko: pełnomocnika prezydenta ds. obrony terytorialnej. Ogłoszony został konkurs, na który zgłosiły się trzy osoby. Jedna z nich wycofała się w trakcie trwania procedury konkursowej. 29 marca br. konkurs został rozstrzygnięty. Wygrał go 35-letni Maciej Szeremeta, który – zdaniem komisji konkursowej – spełnił wszystkie wymogi stawiane kandydatom (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
20 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Oburzony 77.253.182.185 04.04.2016

I jaki ten ktoś ma doświadczenie? Pracownik banku i ktoś kto szkoli ochroniarzy będzie odpowiadał za obronę terytorialną? Przecież to skandal. Tu potrzeba kogoś z prawdziwym doświadczeniem, najlepiej ktoś z wojska, a przynajmniej z Policji czy z SG. Ciekawe kto go "popchał"?. Nie zazdroszczę i nie pozdrawiam.

user
ajgaga 89.188.222.251 04.04.2016

zona w strazy pracuje i go napierdala ehheh cep do samochodówki chodzil i wielkiego pana odgrywa ehhehehehehehehheheheh

user
Monika 188.29.165.37 10:44:01 05-04-2016

U fucking idiot!! You are not even enough brave  to put your name under your sick comment. You bearly can pronounce proper sentence in your own language and   Clearly after reading your comment I can say you have no idea about the person and about his life is just simple jealous from your side and pain that there are people more clever then you more ambitious and they are getting better life stile then you.  So please get the fuck out of others life 

user
ska 77.255.85.210 22:06:31 05-04-2016

Jeszcze przed terminem składania dokumentów na konkursy, internauta podał dane osób, które je wygrają i obejmą dwa ważne stanowiska w Przemyślu. Po rozstrzygnięciu konkursów okazało się, że ma rację. Skąd wiedział dużo wcześniej?

Czytaj więcej: http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/przemysl/a/jasnowidz-w-przemyslu-przewiduje-wyniki-miejskich-konkursow,9821180/

user
ska 78.10.151.4 04.04.2016
Obrona terytorialna kończy się w UM na drzwiach pana Chomy?
user
skjgusgxnxuq 89.188.222.251 04.04.2016

zapewne mial dobre plecy 

user
aaa 46.169.128.199 05.04.2016

ilu z komentujacych stanelo do konkursu? hmmm chyba zaden...skoro nie znacie wymagan i zadan, macie znikome prawo komentowania kompetencji czlowieka - a odniesienia do zycia prywatnego swiadcza o najnizszych mozliwych przeslankach jakimi sie kierujecie i braku rzeczowych i merytorycznych argumentow

user
ska 77.255.85.210 22:12:54 05-04-2016
Marek Szeremeta został głównym specjalistą - pełnomocnikiem prezydenta Przemyśla ds. obrony terytorialnej. To nowe stanowisko. Szeremeta nie jest szerzej znany. Wiadomo, że do niedawna był aktywnym członkiem Stowarzyszenia dla Przemyśla Regia Civitas. Członkiem tego stowarzyszenia jest prezydent miasta Robert Choma, z tej listy startował w ostatnich wyborach samorządowych. SdP jest w koalicji rządzącej Przemyślem. 

Czytaj więcej: http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/przemysl/a/jasnowidz-w-przemyslu-przewiduje-wyniki-miejskich-konkursow,9821180/
user
bezimienna :) 31.183.199.209 05.04.2016

Po przeczytaniu wszystkich komentarzy nasuwa mi się tylko jedno pytanie: co TY człowieku potrafisz skoro masz czelność oceniać drugiego nie znając jego kompetencji, charakteru czy życia prywatnego. Czy osiągnąłeś coś w swoim życiu poza podstawówką?? Jak można przeczytać pan Maciej nie zatrzymał się tylko na podstawówce ale jest magistrem prawa a oprócz osiągniętego tytułu ma wiedzę, którą przyswoił i która mu została aby przekazać ją innym o czym świadczy stanowisko instruktora w Elitarnym Studium Służb Ochrony „Delta”. Dla wszystkich spostrzegawczych bywalców na wszelkich imprezach w Rynku naszego miasta bezpieczeństwo zapewnione było właśnie przez słuchaczy tejże szkoły co wiąże się ściśle z OCHRONĄ. Każdy mądry i spełniający kryteria mógł startować w konkursie ale jak widać tylko trzy osoby miały na tyle odwagi żeby spróbować. Niestety padło na pana Macieja że musi znosić teraz puste gadanie wszystkich niby to nie zazdroszczących mu stanowiska. Wszyscy wielce oburzeni jesteście żenujący. A ten wielce "oburzony" pode mną to pewnie ten, którego pokonał pan Maciej.

user
ska 77.255.85.210 22:17:42 05-04-2016
cytuje bezimiennegoNiestety padło na pana Macieja że musi znosić teraz puste gadanie wszystkich niby to nie zazdroszczących mu stanowiska.
:( NIESTETY PADŁO też tak uważam. Pozdrawiam
user
xyz 31.183.194.172 22:54:52 05-04-2016

user
xyz 31.183.247.132 23:00:42 05-04-2016

fajnie, że są w tym mieście jeszcze rozsądni, szczerzy i niezawistni ludzie...oby więcej takich...bo od tego jadu sączonego przez stałych, sfrustrowanych i bezczynnych ludzi...aż nie chce się wychodzić na to piękne miasto... 

user
Przemyślanka 37.47.125.248 23:27:12 05-04-2016

Niezależnie od tego kto by zajął to stanowisko zawsze znajdą się tacy, którzy mają wiele do powiedzenia, tyle że ich słowa są puste i nic nie znaczą.  Widocznie to ich główne zajęcie i z tego  żyją żeby dokuczyć lepszemu...

user
kasander 31.183.194.146 21:04:49 03-05-2016

Ale dlaczego zabraniasz innym oceniać osobę publiczną, urzędnika?
Jakim prawem?
Na podstawie podanych informacji każdy ma prawo stwierdzić, że ten pan nie posiada kwalifikacji do zajmowania się obroną terytorialną ani teoretycznych ani praktycznych.
To chyba oczywiste.
Mierny ale wierny już przerabialiśmy - teraz miało być inaczej a jest jeszcze "lepiej".

user
Ten Obcy 77.255.195.10 05.04.2016
Jak można oceniać kogoś kogo się nie zna??? czyste spekulacje nie mające jakiegokolwiek sensu, od razu wchodzić z butami w życie osobiste, czysta próżność ludzka i zazdrość tych którzy potrafią dużo pisać a mało robić. Trzeba dać się wykazać młodemu społeczeństwu a dopiero później oceniać postępy pracy. ...
user
Monika 188.29.164.252 06.04.2016

Person who is commenting using nick name ska.. Please can you make your mind and wake up... Looks like you have no idea about who you are talking u keep changing name of the person in each of your comments! Once you are writing about Maciej then marek... Come on wake up and  start using your brain if you have one.,because you just make people laugh about your incompetent comments... Get a life, go to work instead of poison everyone around you.. 

user