Reklama

Przemyski sanepid apeluje do uczestników obrzędów religijnych w jednej z parafii

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przemyślu prosi osoby, które uczestniczyły w obrzędach religijnych w rzymskokatolickiej parafii św. Marii Magdaleny w Ostrowie k. Przemyśla od 20 do 27 czerwca, by obserwowały swój stan zdrowia.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    przemyski ramol - niezalogowany 2020-06-30 12:38:01

    I już mamy pierwsze efekty zniesienia ograniczeń, dalej będzie jeszcze gorzej....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Antoni - niezalogowany 2020-06-30 13:28:45

    Ciekawe jakie będą   efekty "święta demokracji"?  Ludzie w żaden sposób nie zrozumieją że w przeszłości były już epidemie,zarazy i inny syf jak np wojny i żadna religia ,nie tylko katolicka, przed niczym nie chroniła.  Zamiast zażądać  od polityków znalezienia rozwiązania  w kwestii  wyboru  prezydenta, choćby w postaci przedłużenia kadencji,  wyboru przez 3/4 sejmu itp,  masowo poszli na wybory podczas epidemii!  XXI wiek a ciemnota  jaka była taka jest.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-06-30 13:30:46

    A co by sie stało jak w parafiach mających ku temu odpowiednie warunki msze  niedzielne odbywały by się na świeżym powietrzu przed kościołem. Nikt by nie ucierpiał ani prestiż kościoła nie mówiąc o wiernych,których było by trochę więcej.Co innego kiedy takiej możliwości nie ma wówczas ostry reżim sanitarny.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama