Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przemyślu prosi osoby, które uczestniczyły w obrzędach religijnych w rzymskokatolickiej parafii św. Marii Magdaleny w Ostrowie k. Przemyśla od 20 do 27 czerwca, by obserwowały swój stan zdrowia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I już mamy pierwsze efekty zniesienia ograniczeń, dalej będzie jeszcze gorzej....
Ciekawe jakie będą efekty "święta demokracji"? Ludzie w żaden sposób nie zrozumieją że w przeszłości były już epidemie,zarazy i inny syf jak np wojny i żadna religia ,nie tylko katolicka, przed niczym nie chroniła. Zamiast zażądać od polityków znalezienia rozwiązania w kwestii wyboru prezydenta, choćby w postaci przedłużenia kadencji, wyboru przez 3/4 sejmu itp, masowo poszli na wybory podczas epidemii! XXI wiek a ciemnota jaka była taka jest.
A co by sie stało jak w parafiach mających ku temu odpowiednie warunki msze niedzielne odbywały by się na świeżym powietrzu przed kościołem. Nikt by nie ucierpiał ani prestiż kościoła nie mówiąc o wiernych,których było by trochę więcej.Co innego kiedy takiej możliwości nie ma wówczas ostry reżim sanitarny.
Kasa, kasa , kasiorka dawaj babka do koszyczka ????
Jak leczą panów?A jak leczą chamów.Okazuje sie,że w 10 województwach wykonano wszystkich testów na koronowirusa co w jednym województwie zamieszkałych przez panów czyli mazowieckim.Sami poczytajcie jakimi jesteśmy chamami.https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,nowe-dane-o-testach-na-koronawirusa-w-polsce--ile-probek-bada-sie-w-wojewodztwach---aktualizacja-29-06-,artykul,70156764.html
Niestety prawda jest taka że nie jesteśmy w stanie tego uniknąć. Taka kolej rzeczy gdybyśmy w dalszym ciągu mieli ograniczenia gospodarka by upadła. Za dużo osób tego nie widzi ale Polska jest za słabym krajem aby pozwolić na utrzymywanie obostrzeń i płacenie postojowych. Dlatego też ścierwo będzie zbierał żniwo
teraz zaczna sie komunie ,wesela ,to dopiero bedzie
Niestety osób myślących w taki sposób jest bardzo mało a na forum w zdecydowanej większości piszą trolle pisowsko-peowskie. Rozsądne myślenie nie jest domeną polskiego społeczeństwa. Stąd też nasze państwo jest jakie jest.
Nie trzeba wprowadzać lockdownu, wystarczy zachowywać dystans i nosić maseczki. Ile osób w sklepie chodzi bez maski, ile ma wystawiony nos na wierzch, ile odkaża ręce?
Obostrzenia wrócą tylko teraz jest luz blues na wybory https://www.youtube.com/watch?v=peYw2aif_0I
Ale jesteście wytresowani . Propaganda zadziałała na 100 %. A może ktoś policzy ile osób zmarło aby nie zarazić się koronawirusem?
Dzisiejsze cztery przypadki w mieście i jeden w powiecie to też efekt tresury?
Moje pytanie brzmiało: ile osób nie przeżyło bo" miało pecha" zachorowć na inną chorobę niż jedynie słuszny koronawirus. Jestem pewien , że codzienne statystyki zgonów na poszczególne choroby wiałyby zgrozą. Codziennie w Polsce umiera ok 1000 osób. Poprostu ludzie chorują , należy ich leczyć . Po co ta psychoza z koronawirusem ? To jest pytanie!
Jaka propaganda? Ludzie sami z siebie chcieli ograniczeń. Rząd tylko spełnił ich oczekiwania? Ileż było w marcu krzyku dlaczego nic nie robią? Dlaczego tak późno? A teraz na odwrót. Po co to wszystko było.? Propaganda,
Ale i bez wirusa, można myć ręce, nie kichać drugiej osobie w twarz, czy zachowywać dystans. Wielu też chetnie by nie poszlo na te wesela, czy komunie. Ale tylko spróbuj, zaraz wszyscy obrażeni.
I już mamy pierwsze efekty zniesienia ograniczeń, dalej będzie jeszcze gorzej....
Ciekawe jakie będą efekty "święta demokracji"? Ludzie w żaden sposób nie zrozumieją że w przeszłości były już epidemie,zarazy i inny syf jak np wojny i żadna religia ,nie tylko katolicka, przed niczym nie chroniła. Zamiast zażądać od polityków znalezienia rozwiązania w kwestii wyboru prezydenta, choćby w postaci przedłużenia kadencji, wyboru przez 3/4 sejmu itp, masowo poszli na wybory podczas epidemii! XXI wiek a ciemnota jaka była taka jest.
A co by sie stało jak w parafiach mających ku temu odpowiednie warunki msze niedzielne odbywały by się na świeżym powietrzu przed kościołem. Nikt by nie ucierpiał ani prestiż kościoła nie mówiąc o wiernych,których było by trochę więcej.Co innego kiedy takiej możliwości nie ma wówczas ostry reżim sanitarny.