Reklama

Dramatyczna sytuacja w gminie Bircza [ZDJĘCIA]

27/06/2020 10:23

Setki zalanych domów, zakładów pracy i pól oraz zniszczone drogi – to skrótowy bilans nawałnicy, jaka wczoraj przeszła przez gminę Bircza. Malutkie strumyki okazały się niezwykle niebezpiecznym żywiołem. Na szczęście nikt nie został ranny.

Bardzo ciężko jest także w gminach: Dubiecko i Jawornik Polski.

Od wczorajszego popołudnia strażacy mają pełne ręce roboty. Do pomocy wezwano wojsko. Najwięcej interwencji jest w powiatach: rzeszowskim, łańcuckim, przeworskim i przemyskim.


pb

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Obywatel - niezalogowany 2020-06-27 15:28:18

    Gdyby Lasy Państwowe nie wycinały tu na masową skalę lasów, więcej wody zostałoby w lesie i nie byłoby powodzi na taką skalę. Dla LP  liczy się tylko pieniądz, a przyroda sama w sobie nie ma dla nich wartości. Nie liczą się ani lasy, ani zwierzęta, ani ludzie, którzy dopiero zaczną cierpieć w skutek ich rabunkowej gospodarki w czasach katastrofy klimatycznej. To co się dzieje, to dopiero początek. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Antyobywatel - niezalogowany 2020-06-27 22:05:55

    W takim razie idź mieszkać do lasu pseudoekologu gdyby Arłamów nie miał helikoptera to zwierzyna nie uciekałaby z lasu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    AAA - niezalogowany 2020-06-27 22:50:19

    Na taką ilość wody to żaden las nie pomoże, to tak jak by wypić w 10 minut  wodę z wiadra 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama