Życie Podkarpackie nr 42/2018 Życie Podkarpackie nr 42/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 290/2018, Środa 17 października 2018 r., Wiktora i Małgorzaty
Opublikowano
Jarosław, Przemyśl, Skołoszów
Mężczyzna z dzieckiem na ręku wtargnął pod autobus. Próba samobójcza? [WIDEO]
Mężczyzna i 3-letnie dziecko zostali potrąceni na drodze krajowej w okolicy Skołoszowa. Mężczyzna wtargnął na jezdnie niosąc na rękach dziecko. Kierowca autobusu nie zdołał zareagować. Mężczyzna i dziecko z obrażeniami trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 4 czerwca, przed 10. Na drodze krajowej  77 mieszkaniec Przemyśla wtargnął pod jadący od strony Jarosławia autobus. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał on i przebywające pod jego opieką trzyletnie dziecko. Oboje zostali przetransportowani do szpitala w Przemyślu. Pasażerom autokaru wiozącego dzieci komunijne do sanktuarium w Kalwarii nic się nie stało.

 

Według relacji świadków mężczyzna zachowywała się nietypowo. Kilka razy wchodził na jezdnię wprost przed nadjeżdżające samochody.

Wcześniej wtargnął na teren pobliskiej firmy wystawienniczej, gdzie krzykiem nakazał wezwanie policji. Po zdarzeniu na placu znaleziono nóż. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Są utrudnienia w ruchu na trasie Przemyśl – Jarosław. Odbywa się wahadłowo, prawdopodobnie potrwa to do ok. g. 13.30.

fot. Bartłomiej Pacek
57 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Ghhh 31.128.16.192 04.06.2018

Debil

user
Raven 185.25.123.50 17:06:31 06-06-2018

Ty jesteś debil.

user
Malina 69 31.128.19.119 04.06.2018

Co za pojeb tak robi z dzieckiem jak chcial sie zapic to sam ale bez dziecka czeba mieć najrbane w glowie 

user
xyz 79.190.102.102 16:04:17 04-06-2018
SŁOWNIKI TĘPAKU !!!
user
de 79.188.24.102 04.06.2018

A Panowie z ITD to nic nie widzieli??

user
drv 81.219.188.14 18:09:13 05-06-2018

ITD nie jest zadna sluzba wiec nie ma zadnych uprawnien w takich sytuacjach . Mogli co najwyzej wezwac policje tak samo jak autor nagrania. 

user
Okropne 89.64.62.13 04.06.2018
Niestety to jest chory człowiek, nikt normalny nie robi takich rzeczy z dzieckiem na rękach. Natomiast dziwne ze tyle kierowców to widziało a żaden się nie zatrzymał i nie zareagował żeby wysiąść z auta, zawiadomic policję albo inaczej zareagować... Musiało dojść do tragedii :(
user
de 79.188.24.102 13:59:14 04-06-2018

Właśnie o to pytałem. Na filmiku widać jak przejeżdża samochód ITD. Panowie mogli zareagować wstrzymując ruch,.


user
ytrew 37.47.102.4 04.06.2018

A nagrywający zamiast zatrzymać się wezwać Policję to pomknął dalej

user
reee 83.14.14.139 14:42:52 04-06-2018

Tego nie wiesz! Nie wnioskuj na podstawie fragmentu nagrania.

user
agi 91.240.223.17 14:47:51 04-06-2018

Akurat tak się składa,że ten pan nawrócił

user
rts 195.158.247.12 15:45:08 04-06-2018

Gdyby nie ten Pan, który zawrócił i przekazał materiał, w szczególności Policji - zapewne użytkownik "ytrew" - nie mógłby tego skomentować.  Nie ma to jak rzucić jadem.

user
as 91.193.208.124 17:32:11 04-06-2018

Skąd wiesz oszołomie jak on postąpił , to ty zachowujesz się jak klasyczny prowokator . Nic  nie wiesz , ale judzić napuszczać to jesteś pierwszy . Skąd ty się urwałeś ?  Z" Ubywateli  RP , "N  PO , a  może jakiś   koderasta.  SKĄD WIESZ , SKĄD ?

user
Mlody98 176.110.151.80 17:56:55 04-06-2018

Skąd stwierdzenie że nie zadzwonił?

user
Yyy 94.254.146.27 18:52:55 04-06-2018

Jak by nie zadzonil to skąd by mieli nagranie... Idioci. 

user
black 77.65.81.23 08:02:56 05-06-2018

as on się ze sprawiedliwych urwał, dlatego tak sądzi. Ytrew nie wiesz, nie komentuj.

user
ZT 188.146.34.194 16:49:15 05-06-2018

Pozostaje mi tylko współczuć. Tak, przecież marzeniem autora filmu było, żeby ktoś chciał popełnić samobójstwo, tylko na to czekał- bo zaraz dojdziemy do absurdu! Ponadto,  kto przechodzi przez drogę w miejscu, które nie jest do tego wyznaczone - przecież wszyscy przechodzą w miejscach do tego wyzaczonych. 

Szanowny użytkowniku, proponuje czasami trochę logicznie pomyśleć, domniemuje, że nigdy nie zdarzyło się przechodzić przez jezdnię w miejscu niedozwolonym?! 

Zamiast, rzucać swoje marne wywody, oskarżać, uprzejmie proszę przynajmniej policzyć do 10 i przy niedzieli do pierwszej ławeczki usiąść jako przykładny człowiek - nie ubliżając nikomu. 

Po co nam sady, prokuratury, policja - jak wystarczy nam użytkownik, bo przecież wie najlepiej. Proponuje mimo wszystko - zostawić to organom do tego uprawnionym. Oczywiście, mamy wolność wypowiedzi, ale chyba wszystko ma swoje granice, nawet absurd...

Domniemuje również, że Szanowny użytkownik nie wpadł na taka myśl, że skąd autor miał wiedzieć, że mężczyzna chce popełnić samobójstwo. Zamiast rzucać bezpodstawne oskarżenia, na przyszłość proponuję poddać analizie - najlepiej w stosunku do życia codziennego.

user
Francuzka 94.40.75.202 04.06.2018

Znam i jak dla mnie niech zgnije w więzieniu za dzieciątko !!!!

user
Zgroza 46.134.74.154 04.06.2018

Debili normalnie masakra

user
Stefan 89.73.66.228 04.06.2018

Wina nagrywającego ;)

user
Świadek 94.254.149.14 17:40:03 04-06-2018

Stefan Ty się lecz psychicznie idioto...gdyby nagrywajacy nie dał nagrania policji to by wina była kierowcy autobusu.  Kto mógł pomyśleć że on chce popełnić samobójstwo, każdy myślał że po prostu chciał przejść na drugą stronę...no i przeszedł i rzucił się pod autobus. Jak nie znasz faktów to się nie wypowiadaj. 

user
Maria 94.254.167.156 17:40:07 04-06-2018

A gdzie matka byla

user
. 31.175.46.24 04.06.2018

Co z dzieckiem??? O tego "pana" nawet nie pytam

user
Szpital 31.128.19.119 21:46:27 04-06-2018

Z dzieckiem jest wszystko wpozadku tylko ma nogę złamane 

user
. 31.175.46.24 22:14:46 04-06-2018

Biedactwo...

user
beza 185.38.225.8 04.06.2018

Na bazarze stała tak samo psychiczna jak i tatuś -to jest patologia z Sanockiej -to cud ,że jak mu nóż wbiła kilka miesiecy temu ,ze nie poszła siedzieć -powinni to dziecko zabrac i nigdy im nawet nie pokazac to psychole i wiem co piszę

user
Piotr 31.183.245.69 18:22:44 04-06-2018
jak to ten to kto go z wariatkowa wypuścił, dopiero chciał z balkonu skakać?
user
Anonim 94.254.148.69 20:47:41 04-06-2018
Fajnie tak kogoś obgadywać w Internecie??? Jak Pan/Pani niezna całej sytuacji to proszę.  Nie pisać głupot o kimś kogo nie znasz...
user
kacziX 185.25.123.139 04.06.2018

kiedyś była wina Tuska,  teraz  Morawieckiego..... 

user
Yyyy 94.254.146.27 04.06.2018
Wie ktos co z dzieckiem ?
user
lp 185.25.123.186 14:40:04 05-06-2018

Żyje .

user
Bzzz 31.128.16.190 04.06.2018

Ale cholera zeby nikt sie nie zatrzymał i sprawdzil czy koles trzeźwy.  Dziecko mial na rekach.

user
Ja 195.136.176.246 04.06.2018

Zabił żonę wiec teraz Żurawica

user
Hela 94.254.167.156 20:42:34 04-06-2018

Kiedy zabil

user
Ksiezniczka 94.40.75.202 07:01:33 05-06-2018

Jak zabił zone z czego wiem to ma się dobrze i jest z malenstwem w szpitalu gówno wiecie a oceniacie znam tych ludzi nie są jakimiś zwyrolami ojciec nie chciał zrobić nic sobie tym bardziej dziecku porostu coś się z nim dzieje a wy z góry oceniacie on dla małego zrobił by wszystko!!!!! 

user
Gja 188.146.195.191 16:42:48 08-06-2018

Faktycznie - zrobiłby wszystko... No fakt, dla niektórych próby rzucania  się pod samochody to normalne...  Dzięki Bogu, że jednak nie zrobił „wszystkiego”.  Na przyszłość niech może bez dziecka - robi próby „wszystkiego”...  Mam nadzieje, że sąd wymierzy temu Panu, bo ciężko napisać ojcu (kłoci mi się to z definicją ojca) - maxymalną karę i odbierze prawa rodzicielskie. W tej sytuacji, dobrze, że jest nagranie - bo gdyby nie to - domniemuje, że jeszcze by się okazało, że to wina kierowcy autobusu, bo przecież ten Pan - szedł sobie tylko poboczem. Może i człowiek ma problemy, ale w tej sytuacji,  źle nikomu nie życzę, ale w tym przypadku liczę na adekwatne rozsztrzygniecje sądu - i, w szczególności odpowiedni  do całej sytuacji akt oskarżenia.

Na marginesie, świetny pomysł z zatrzymywaniem samochodu na terenie niezabudowanym, bez obostrzeń dopuszczających to zatrzymanie! Ale by było jeszcze, co komentować.  W skrajności w skrajność....

user
Mmm 31.128.21.89 04.06.2018

Z tego co wiem nic poważnego sie nie stało tym autobusem jechali moi znajomi

user
Gggggg 94.40.75.202 07:02:42 05-06-2018
Jak nic się nie stało?!!?!?!? Ludzie nie znacie faktów a piszecie bzdury!!!!! 
user
Magda 185.13.106.193 04.06.2018

Normalnie debil gdybym mogła to osobiście jego bym zabiła za to dziecko !!!!! Psychopata !!!!

user
Maria 94.254.167.156 21:09:08 04-06-2018

Dobrze ze dziecko żyje 

user
Kimi 95.215.22.231 22:42:59 04-06-2018

A czym się w tym momencie od niego różnisz, skoro byś zabiła?

user
Pan B 31.183.212.5 15:24:11 05-06-2018

Piszesz że debil ale sama chcesz zabić , jeśli okazujesz swoją dobroć stając za dzieckiem to nie okazuj zła bo sama staniesz się mordercą .Przyczyna i skutek .

user
Kas 212.244.241.20 05.06.2018

A może zaproponować takiemu próbę zabójstwa dziecka. Dłużnej może posiedzi.

user
Nanka 185.38.225.3 05.06.2018

Proszę, nie domyslajcie się, kto to i dlaczego. Rodzina małego chłopczyka bardzo cierpi. Dziecko odniosło poważne urazy. Proszę nie spekulujcie więcej tylko odmowcie chociaż jedną Zdrowas Maryjo... O szybki do zdrowia tego chłopczyka.

user
gosc 94.254.251.38 05.06.2018

odebralo mu rozum !!!! co za kraj !!! ten maly czlowieczek jaka tralme musial przezyc !!!! ludzie rozgladajmy sie dookola !! bo moze uratujemy te biedne dzieci !!!

user
Emi 89.71.243.193 05.06.2018

Tak się boicie chodzić do psychologa i leczyć depresję.

Lepiej pod samochody się rzucać?

Dlaczego nikt od razu nie zadzwonił po policję?

Bronicie życia prawie- poczętego A żywe to już nie. Wrrr

user
Alex 78.10.210.207 06.06.2018

Ludzie ja rozumiem są ludzie chorzy ale no jak można zrobić krzywdę dziecku ... Mam córkę w wieku tego chłopczyka, która bardzo dobrze rozumie i w takiej sytuacji czułaby że coś jest nie tak z racji tego, że takie dzieci wiedzą, że pod jadące samochody się nie wchodzi .. Przecież ten chłopczyk musiał czuć strach przed tym co się stanie .. Chciał odebrać sobie życie ? Jest dorosły i wiedział jak się to skończy ale jak mógł chcieć zrobić krzywdę dziecku ?! Własnemu dziecku ! Odpowiedź do wypowiedzi pani, która stwierdziła, że ten pan w życiu krzywdy by nie zrobił ^^ a co zrobił ? Skrzywdził je przecież i dzięki Bogu mały żyje .. 

user
ksiezniczka 31.0.124.41 09:33:14 06-06-2018

on nje byl swiadomy co robi i nie chcial sie zabic !!!!!ludzie nie znacie sytuacji a komentujecie czy bedziecie w stanie powiedziec to temu panu jesli przezyje???????


user
. 31.175.46.24 11:28:23 06-06-2018

Ksiezniczka - nie był swiadomy??? Co to znaczy? W takim razie podziel sięz nami wiedzą na ten temat żebyśmy mogli zrozumieć co tam się stało. Jak można odstawiać takie cyrki na ruchliwej drodze i to jeszcze z dzieckiem! A gdyby doprowadził do jeszcze większej tragedii, gdyby zderzyło się kilka pojazdów i zginęliby ludzie - to co wtedy? Też byś go usprawiedliwiała że nie był świadomy?

user
Sabi 178.165.131.182 12:32:23 06-06-2018

Są różne choroby, moze i jemu coś się w głowie namieszalo... tylko gdzie była rodzina do tej pory??? Żona??? Nikt nie widział co się z człowiekiem dzieje czy co???? Kto mu dziecko pod opieką zostawił???  Ale najgorsze że on sam wzywał ponoć policję i nikt nie zareagował!!! Kolejni winni to kierowcy, którzy go mijali!!!! Nikt nie widział jego zachowania??? I to z dzieckiem na ręku, na drodze!!!! Widać na tym filmiku, że odwraca się z dzieckiem, kiedy nadjezdza nagrywajacy ten filmik....  Patologia to jest wszędzie, tam gdzie nikt nie reaguje!!!

user
Alex 78.10.210.207 13:41:02 06-06-2018

Tak, oczywiście będę w stanie prosto w oczy temu panu powiedzieć co o tym myślę, to dziecko ma całe życie przed sobą a on tak se po prostu chciał mu je odebrać .. 

user
.. 78.10.210.207 13:45:48 06-06-2018
A niejedni piszą, że ta rodzina to patologia i ponoć też ich znają więc na jakiej podstawie tu komukolwiek wierzyć.  Sprawa się za chwilę wyciszy ale co to dziecko musiało przeżyć to nawet sobie nie wyobrażam :/ 
user
Xyx 94.40.33.253 17:45:56 06-06-2018

Nie byl swiadomy bo byl NAĆPANY!!!!!!!!!!

user
Sabi 178.115.128.168 23:55:05 06-06-2018

Dla mnie PATOLOGIA to ci ludzie, którzy widząc co robi ten człowiek, nie zareagowali!!!!!!!  , dopiero musiało dojść do tragedii!!! 

Na filmiku widać, że się wycofuje i odwraca tyłem tak jakby chciał ochronić dziecko.... może schizofrenia, może coś innego... ale jakby się chciał zabić to by to zrobił, bez takich cyrkow na drodze!!!  

Pytanie ludzie do Was:  dlaczego widząc coś takiego nikt nie reaguje???? 

PATOLOGIA jednym slowem, a drugim Znieczulica!!! 

user
piotrek 94.254.144.28 06.06.2018

Prawa natury. Mięczaki muszą zginąć.

user
Monika 91.223.64.252 06.06.2018

Czy ktoś zna matkę dziecka? Proszę  o kontakt 531 230 828 

user