Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 341/2016, Wtorek 6 grudnia 2016 r., Mikołaja i Emiliana
Opublikowano
Jarosław
Albert Dworak: Wójt mnie pobił. Wójt Ryznar: To prowokacja [WIDEO]
25-letni Albert Dworak jest studentem Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. Posiada orzeczenie o niepełnosprawności w znacznym stopniu. Twierdzi, że 31 października br. został pobity w Łapajówce, w gminie Wiązownica, przez wójta Mariana Ryznara. Wójt kategorycznie zaprzecza, aby doszło do rękoczynów. – To manipulacja szyta grubymi nićmi – kwituje.
fot. Roman Kijanka
Według wójta gminy Wiązownica Mariana Ryznara obrażenia widoczne na twarzy skarżącego wskazują bardziej na zadrapanie...

Pan Albert studiuje na jarosławskiej uczelni informatykę. Jest dobry w tym, co robi, o czym świadczy kilka profesjonalnie stworzonych przez niego stron internetowych. Zna się na elektronice, lubi kamerować. Jest częstym gościem na sesji Rady Gminy Wiązownica, gdzie utrwala posiedzenia na wideo. Nie zawsze spotyka się to z aprobatą władz gminy i niektórych radnych. Mieszka w Szówsku, gdzie opiekuje się chorą babcią. Sam także ma problemy zdrowotne, posiada orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
33 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
dziekan 31.183.192.129 08.11.2016

i jest studentem  super


user
xxx 31.128.22.65 08.11.2016

po co nagrywa dobrze zrobił ze mu nos przestawił

user
Stanisław 5.174.1.157 23:22:54 08-11-2016
Kim jesteś że popierasz takie zachowanie osoby publicznej, wójta gminy, wybrańca przez  społeczność. Co miał do ukrycia niszcząc telefo, nagranie, czy to może dowód w sprawie.
user
Grześ 5.174.1.157 23:28:17 08-11-2016
Twój wpis jest skandaliczny chyba, że może jeste wspólnikiem  od dopłat, a to nagranie może  mogło ujawnić coś ???
user
Krzysztof 5.174.1.157 23:36:20 08-11-2016
Hej ludzie tzn że co ? wójt z gminnych łąk pobiera dopłaty pytam jak mieszkaniec tej gminy, jeszcze raz czy to jest mozliwe. Proszę o oficjalne stanowisko wójta Ryznara.
user
Tadek 5.174.1.157 23:46:14 08-11-2016
Nie wiem ale moim zdaniem może mieć SŁUPA . Tak niech to wyjaśni. Z drugiej strony nikt tego nie mógł wykosić  więc kto jest najlepszym rolnikiem aaaaaa......
user
Karol 5.174.1.157 08.11.2016

Dlaczego wójt tak się wciekł,???

user
Ula 5.174.1.157 08.11.2016
A co wójt robił na tym gminnym polu, czyja to dzierżawa, kto kasuje szmal?
user
Ania 5.174.1.157 08.11.2016
Mówią że kosił kilka dni a termin mijał przed kontrolą ponoć 31 października.
user
Jaro 5.174.1.157 23:38:05 08-11-2016
Czy chodzi ci o kontrolę ARiMR, jeśli o tą, to mogą być JAJA
user
X 83.24.68.62 09.11.2016

A co to  za słowo "kamerować"?

user
x^2 155.133.92.154 00:57:57 09-11-2016
user
Maciek 5.174.1.157 09:21:07 09-11-2016
A ja tez kameruje i mam nawet trzy kamery i mój kolega tez kameruje i ma dwie kamery.
user
Mieszkaniec gminy 5.174.1.157 09.11.2016

Nieprawdopodobne zachowanie wójta mówi, że Pan Dworak mógł sie wystraszyć ? Jak dałem na klatkę stop tego filmu jak gość skacze z traktora i biegnie do tego Pana Alberta ? ........ BEZ KOMENTARZA!!!

user
gość 78.11.226.102 09.11.2016

Ciekawe komu "Pan Albert" i jego koledzy dali wytyczne do artykułu

"...  gdzie opiekuje się chorą babcią. Sam także ma problemy zdrowotne, posiada orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym", 

to tak żeby było nam żal że to się przytrafiło tak dobremu, zacnemu wręcz obywatelowi

" Pan Albert studiuje na jarosławskiej uczelni informatykę. Jest dobry w tym, co robi, o czym świadczy kilka profesjonalnie stworzonych przez niego stron internetowych"

to aż trudno skomentować, rzeczywiście pasma sukcesów ma na koncie


żenada

user
Janek 31.128.12.170 12:42:17 09-11-2016

Czy jest to nieprawda podana

user
gość 78.11.226.102 09.11.2016
Nie neguję tutaj wiarygodności podanych informacji a ich wybiórczość i tendencyjność, proszę sobie obejrzeć wiadomości i fakty - ta sama wiadomość, żadna ze stron nie przedstawia kłamstw, kwestią jest jedynie sposób przedstawiania rzeczywistości w dwóch różnych odcieniach, a na koniec człowiek musi mieć swój rozum i wszystko przefiltrować
user
Marek 94.40.19.217 09.11.2016

Panie Marianie, wszyscy wiemy czyja to zasługa. A tak na marginesie, co ten niby studencik tam robił?  On nie ma nauki? Proste zasady kultury nakazują najpierw zatrzymać, popytać, porozmawiać. A nie tylko szukać sensacji, nagrywać i uciekać. Panu Marianowi życzę sił i wytrwałości do walki z burakami. Wiem, że nie jest łatwo ale ma Pan nasze  wsparcie i wielu przyjaciół. Inne gminy podziwiają Pana dotychczasowe dokonania i osiągnięcia. A burak cóż, zawsze zostanie burakiem i żadne studia tutaj nie pomogą a senatorzy też nie są wieczni.  Amen.

user
cba 31.128.16.45 22:08:34 09-11-2016

Tak wójt gminy ma wiele dokonań i osiągnięć jak żaden inny szczególnie liczne zarzuty prokuratorskie min za kradzież, poświadczenie nieprawdy, próbę wyłudzenia środków publicznych, ustawienie przetargów, a obecnie prawdopodobnie za uszkodzenie ciała i mienia i inne.Czego inni wójtowie nie mają i dlatego mu "zazdroszczą", puknij się w czoło zanim napiszesz

user
WB 83.18.52.190 10.11.2016

Złodziej 56 ton żużlu nie zaskoczył swoim zachowaniem.

user
JAN 83.24.79.79 10.11.2016

Kto nie zna Dworaków to uwierzy w te brednie. Nie zdziwiłbym się gdyby sam sobie ten nos przestawił i telefon sam  rozj...bał. Cały Albert.     buhaha

user
wojtek 31.128.17.215 22:36:52 10-11-2016

A widziałeś zdjęcie jak wójt wypada z traktora, wygląda jak rozjuszony byk na corridzie i co biegnie pomóc Albercikowi bo chłopak się przewrócił ?a wójt wspaniałomyślny biegnie go podnieść i wyjąć telefon który wpadło do wody?   Kto uwierzy w te brednie wójta.Takiego kłamcy to w życiu nie widziałem.

A co wójt robił na  polu które jest dzierżawione ?czy może pobiera dotacje z ARM ?Bo wciskanie ciemnoty o jakimś torze to dobre ale dla przedszkola.

user
Marek 94.40.19.217 10.11.2016

Do cba.  Nie wiem skąd masz informacje o licznych zarzutach prokuratorskich.  Na pewno z tej gazetki i z artykułów MG. Jak na razie nie ma wyroków skazujących i dalej może być wójtem. Ale mając takich mieszkańców w gminie nie ma się czemu dziwić.  Czy to normalne, aby do jednej inwestycji w gminie było nasyłanych aż 6 instytucji kontrolujących? Czy ten człowiek może normalnie pracować?  Nie da się. Podziwiam go za wytrwałość i determinację. 

A Ciebie zapraszam do gminy Radymno.  Porównasz i wtedy porozmawiamy.  Tylko weź auto terenowe bo w mniejszym możesz urwać podwozie. 

user
cba 31.128.16.45 17:55:28 11-11-2016

Dziewięć zarzutów prokuratorskich, skąd o tym wiem z konferencji prasowej prokuratury lubelskiej, rzecznika sądu oraz z telewizji, radia i gazet. Mam do ciebie pytanie czy złodziejem jest ten co ukradł czy tylko ten co ma prawomocny wyrok? Co do gminy Radymno mieliście ponad 20 lat wójta, wybieraliście go wielokrotnie to do kogo żale? Teraz chyba była zmiana.

user
nnnn 31.128.21.162 11.11.2016

ludzie co wy chcecie od tego wojta za to ze cos robi dobrze to go niszczycie b dobrze mu zrobil ze mu nos przestawil sam bym mu poprawil

user
Jozek 31.128.17.216 00:03:35 14-11-2016
Wójt jak widać na filmie był bardzo agresywny i niebyła to mina by pomoc Albertowi wyjsć z jakiegoś rowu o ile tam był rów tak głęboki że Albert nie mógł wyjsć?. Natomiast nagrywanie to nie powód do furii - czego bal się wójt jak został sfilmowany?  Od kiedy stał się takim społecznikiem i nawet paliwo kupił by wykosić. 
user
Iwona 31.128.17.216 00:07:55 14-11-2016
Ponoć filtr mu przebili i miał zatrzeć z tego powodu silnik, ale w tym dniu jak mówią kosił chyba do godz 23., a do zdarzenia doszło ok godz 10 rano.
user
xxxx 31.128.21.162 11.11.2016
wypier...........olic tego alberta dworaka z uczelni
user
Marek 31.128.17.216 23:55:07 13-11-2016
Jest za dobry, a ty o tym nie decydujesz na szczęście bo widać ze jesteś złośliwym człowiekiem 
user
Mario 83.31.117.99 11.11.2016

Jak by mnie nagrywał a ja bym sobie tego nie źyczył to by kurwa o własnych siłach nie dotarł do samochodu.gdybym był wójtem to bym olał was i waszą wioskę!!!!!!

user
Waldek 1 31.128.17.216 23:52:29 13-11-2016

Wszyscy jesteśmy nagrywani idąc jedną, czy drugą ulicą każdego miasta? W gminie Wiązownica kamery na placu i w budynku, a w urzędzie nawet drzwi szklane i co to jest! Może kota tego sobie tez nie życzy i dlaczego nie krzyczysz???

user
Gość 188.191.200.100 11.11.2016

Wszystko się wyjaśni Pan wójt z racji swojego stanowiska i osoby nie powinien mówić ,, słyszałem od ludzi że bierze jakieś środki,  ma padaczkę itp,,  

user
Smużale 89.78.236.123 24.11.2016

Dla mnie nie jest ważne co Wójt robił w Łapajówce.


Dla mnie jest ważne kto stoi za tym "filmowcem" i do czego są zdolni ludzie walczący z Wójtem.


Zapewniam Was że Wójt przy nich to aniołek jeżeli chodzi o przekręty.


Ale ślepa  ciemna gawiedź z Wiązownicy będzie po tej stronie po której ustawia ją proboszcz.

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę