Życie Podkarpackie nr 21/2020 Życie Podkarpackie nr 21/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 155/2020, Środa 3 czerwca 2020 r., Leszka i Kłotyldy
Opublikowano
Przemyśl
Zostaliśmy obsypani prezentami. Dziękujemy!
Nadziei, by nie opuszczała, radości, by rozweselała, miłości, by obrodziła i dobroci, by zawsze była życzyli nam między innymi mili goście, którzy przybyli do redakcji z kolędą tuż przed świętami Bożego Narodzenia.
Mikołaj i Emilka z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi z przejęciem recytowali przygotowany pod okiem wychowawczyni Livii Czapskiej świąteczny wierszyk z życzeniami.
fot. zbiory własne
Mikołaj i Emilka z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi z przejęciem recytowali przygotowany pod okiem wychowawczyni Livii Czapskiej świąteczny wierszyk z życzeniami.

Intensywne przygotowania do kolejnego wydania ŻP przerwali nam w minionym tygodniu wychowankowie przedszkola oraz uczniowie. Dziecięca szczerość zawsze jest ujmująca i tak też było i tym razem. W progu redakcji zjawiły się reprezentacje kilku placówek w mieście, a z ust maluchów popłynęły płynące z serca życzenia.

Większość do wizyty pieczołowicie się przygotowywała pod okiem pań wychowawczyń i rodziców. Obsypani też zostaliśmy wyjątkowymi prezentami w postaci ręcznie robionych kartek świątecznych i bożonarodzeniowych ozdób. Serdecznie dziękujemy!

Również tym, których nie uchwyciliśmy na zdjęciu (dzieciom z „Tęczowego Przedszkola” i wychowankom i wychowawcom „Oratorium” w Przemyślu).

nr 21/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium