Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 148/2018, Poniedziałek 28 maja 2018 r., Augustyna i Jaromira
Opublikowano
Przemyśl
Słodki prezent dla redakcji
Przepyszny, apetyczny prezent złożyła na ręce redaktora naczelnego ŻP Artura Wilguckiego reprezentacja Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 w Przemyślu.
fot. Marcin Łabuda
Kamil Hanas, Magda Kowalska, Monika Krzywińska, Kinga Jańczuk, Natalia Baran oraz pomysłodawczyni i koordynatorka „Alei Gwiaz” Anna Kalemba-Piętka na wspólnym zdjęciu z redaktorem naczelnym ŻP Arturem Wilguckim.

Ekipa z SOSW nr 3 w składzie: Kamil Hanas, Magda Kowalska, Monika Krzywińska, Kinga Jańczuk, Natalia Baran przybyła do siedziby ŻP pod opieką Anny Kalemby-Piętki, opiekunki samorządu i koordynatorki realizowanej w placówce akcji „Aleja Gwiazd”. Przyszli z zamiarem podziękowania za owocną współpracę, której efektem były cykliczne materiały relacjonujące przebieg wspomnianego projektu. A działo się naprawdę sporo. Dzięki pomysłowej inicjatywie ośrodek cyklicznie odwiedzają znani sportowcy, aktorzy, muzycy, prezenterzy. O większości tych wizyt wspominaliśmy na naszych łamach, bo pomysł spotkań podopiecznych ośrodka ze znanymi z prasy i telewizji osobami oraz dokumentowania tych niezapomnianych wizyt w „Alei Gwiazd” zlokalizowanej na szkolnym korytarzu jest naprawdę przedni. Za wspomnianą inicjatywą stoi wspomniana wcześniej Anna Kalemba-Piętka. Za słodki poczęstunek raz jeszcze dziękujemy.

W ramach „Alei Gwiazd” wizytę w SOSW nr 3 złożyli m.in. znani i lubiani przez młodzież: Maciej Damięcki, Małgorzata Potocka, Katarzyna Jamróz i Krzysztof Ibisz.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium