Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 169/2018, Poniedziałek 18 czerwca 2018 r., Marka i Elżbiety
Opublikowano
Turkusowe fale, czyli fryzury 2016
Swobodne fale czy misterne loki? Ugładzony bob w naturalnych kolorkach czy prowokujące cięciami i dziką tęczą barw asymetrie? Choć coraz częściej panuje dowolność w doborze fryzury, w każdym sezonie pewne trendy uznawane są za szczególnie gorące. Wiesz już, co będzie na topie w sezonie wiosna – lato 2016? Zajrzyj do naszej ściągawki, znajdź fryzurę dla siebie i przedyskutuj pomysł ze swoim fryzjerem.

Wchodzący w pełnię sezon wiosna – lato 2016 możemy śmiało podzielić na dwie tendencje. Pierwsza z nich to kontynuacja niektórych popularnych trendów z poprzedniego sezonu. – Na przykład wciąż niezmiennym powodzeniem cieszą cię fryzury a la bob, różnego rodzaju swobodne fale i undercuty. Przy koloryzacji wciąż stawiamy na modne babylights, sombre, ombre czy flamboyage.  Drugą tendencję stanowią zupełnie nowe, ciekawe trendy. Wśród nich szczególnym powodzeniem cieszą się przede wszystkim zmierzwione, „czesane wiatrem” włosy. Popularne są też long boby, czyli dłuższe wersje znanych z poprzednich sezonów i lubianych bobów. Lubiących eksperymenty ucieszy, że szalenie modne są teraz pełne życia rockowe, zadziorne krótkie fryzury i grzywki – wymienia Margareta Wywrot, właścicielka Pracowni Fryzur.

 

Postaw na objętość!

W tegorocznych stylizacjach ślubnych, czy na inne wyjątkowe wieczorne przyjęcia, króluje objętość! 
fot. Marcin Łabuda

– Dlatego powodzeniem cieszyć się będą fryzury „napowietrzane” karbowaniem, finezyjne kłosy, romantyczne i subtelne warkocze oraz luźno puszczone fale. Najpopularniejsze dodatki do tego rodzaju fryzur stanowią rozmaite formy opasek i spinek. Jeżeli zaś chcemy się pokusić również o koloryzację, to w sezonie wiosna – lato 2016 najlepiej postawić na naturalną paletę barw i techniki  koloryzacji, o których wspomniałam wcześniej. Dla odważnych pozostaje zupełne szaleństwo – zmiana we wszystkich kolorach tęczy, a wśród nich na topie będą zwłaszcza róż, fiolet, niebieski, turkus... Dbajmy o włosy poprzez odpowiedni dobór środków do koloryzacji  i starannie dobrane kosmetyki dedykowane do codziennej pielęgnacji naszego rodzaju włosów i ich stylizacji. Dzięki temu zyskamy pewność, że każda fryzura będzie wyglądać doskonale – zaznacza M. Wywrot. Zanim jednak zdecydujemy się na jakiekolwiek zmiany dotyczące naszych włosów, pamiętajmy jednak o tym, że podstawą każdej dobrze wyglądającej fryzury jest staranna pielęgnacja. 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Chcesz dodać własne ogłoszenie?
Wybierz wydanie papierowe lub online. Dotrzyj do 100 000 czytelników szybko i łatwo.
Dodaj ogłoszenie