Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 146/2018, Sobota 26 maja 2018 r., Filipa i Pauliny
Opublikowano
Odkryj swoją kobiecość!
Boutique Bielizny – nowa marka zawitała do Przemyśla. Nie będzie to jednak wyłącznie salon z bielizną, a miejsce spotkań, warsztatów i akcji społecznych. A wszystko dla kobiet i o kobietach. Wyłącznie!
fot. Aleksandra Nowotyńska
Edyta Bobko, właścicielka Boutique Bielizny: – Postanowiłam zmienić oblicze swojej działalność, ponieważ chciałam powiewu świeżości w Przemyślu. Zauważyłam, że coraz więcej kobiet poszukuje wyjątkowych marek.

Asortyment? 10 nowych marek ekskluzywnej bielizny, absolutnych światowych hitów, które do tej pory nie były w Przemyślu dostępne. To bielizna, która jest biżuterią, silnie zindywidualizowana, z najwyższej jakości materiałów z całego świata. Zazwyczaj wykonana ręcznie zadowoli najbardziej wyrafinowane gusta. Miejsce? Buduarowa przestrzeń dla kobiet, które chcą spędzić czas same ze sobą, poznać siebie i inne kobiety. – Paniom, które wiedzą, czego chcą, ale też tym, które wciąż poszukują odpowiedzi, dedykowane będą warsztaty ze specjalistkami z różnych dziedzin. Kobietami, z regionu, Polski, a nawet zza granicy. Każdy miesiąc będzie miał swoją tematykę. Październik to miesiąc różowej wstążki, więc zajęcia dotyczyć będą kobiet, które w swojej historii mają raka piersi. Zaprezentujemy im niezwykły stanik ukrywający skutki mastektomii, bez fiszbin i z miejscem na protezę. Kobiecy i dodający pewności siebie. W listopadzie andrzejki i Klinika Stanika, dla pań, które potrzebują profesjonalnego doradztwa. A potem może spotkanie z seksuologiem, które cieszą się szalonym powodzeniem, wizażystką, stylistą, portfolio tematów jest szerokie – opowiada Edyta Bobko, właścicielka Boutique Bielizny.

Przeczytaj: Wyszczuplona bez odchudzania. O prawidłowym doborze bielizny

Strefa kobiet

– Salon z bielizną to miejsce, gdzie jest intymnie, gdzie zawsze trochę trzeba się obnażyć, ale nie mamy na myśli wyłącznie profesjonalnego doboru bielizny, chcemy powiązać tę tematykę z rozwojem osobistym, dotrzeć do sedna kobiecości. Chcemy stworzyć społeczność kobiet, które chcą coś dla siebie zrobić. Moim celem jest, by kobiety na przemyskich ulicach się zmieniały, zyskały pewność siebie i poczuły, że noszenie jakościowej, pięknej bielizny sprawia, że zachowujemy się bardziej kobieco, zyskujemy na atrakcyjności, tego będziemy uczyć – mówi E. Bobko. – Liczę na to, że odwiedzające nas panie z czasem coraz bardziej będą się otwierać, że same zechcą proponować interesujące je tematy, a wtedy już nasza głowa w tym, by zaprosić odpowiedniego eksperta. Możemy też organizować zamknięte spotkania o dowolnej tematyce, jeśli znajdzie się grupa przyjaciółek chcących spędzić wspólnie czas. To świetny pomysł na wieczór panieński czy urodziny – dodaje E. Bobko.tagi: Boutique bielizny w Przemyślu, atrakcyjna bielizna dla kobiet, dobór bielizny
2 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
OliwiaP 77.253.209.184 10.03.2016

To chyba świetny pomysł, ale ja nie lubię chodzić po sklepach, nie cierpię jak wejdę i nie zdążę się odwrócić a już pani pyta co podać.  Dlatego większość swoich zakupów robię przez internet, co do bielizny to mam swój Sneakr, który od lat darzę sporym zaufaniem. i raczej się to nie zmieni.

user
Julita 77.253.209.184 15.04.2016

Ja już znalazłam swoją kobiecość dzięki marce Manzana pl, ich ubrania każdej kobiecie dodadzą owej kobiecości i pewności siebie.

nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium