Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 111/2018, Sobota 21 kwietnia 2018 r., Feliksa i Anzelma
Opublikowano
5 nowoczesnych metod usuwania zmarszczek – zabiegi laserowe w służbie urody
Gładka cera o młodzieńczym wyglądzie jest doskonałą wizytówką każdej kobiety. Za sprawą odpowiedniej pielęgnacji można utrzymać ten atut na dłużej, natomiast wiele czynników sprawia, że pierwsze zmarszczki mogą pojawiają się już przed 30. rokiem życia, skłaniając do podjęcia konkretnych działań. Profesjonalne zabiegi laserowe wychodzą naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, pomagając w skutecznym usuwaniu zmarszczek.
Laserowy zabieg usuwania zmarszczek

Na jakie problemy pomocne będą zabiegi laserowe


Drobne lub bardziej rozległe załamania w skórze powstałe na skutek osłabienia jej struktury to zauważalne oznaki starzenia. Za ten proces odpowiedzialny jest zmniejszony poziom kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, występujących naturalnie w komórkach tanki skórnej. Młoda cera ma uporządkowaną strukturę skóry właściwej. Struktura ta z czasem ulega dezorganizacji, a skóra traci swoją gęstość i objętość.

Efekt laserowych zabiegów liftingujących 3d
Twarz usiana zmarszczkami może dodawać uroku, natomiast jeżeli jest powodem dyskomfortu i kompleksów, warto skorzystać z możliwości zabiegów laserowych. Są one skuteczne w usuwaniu zmarszczek:

  • na czole – pierwotnie delikatne zmarszczki mimiczne poprzez utrwalanie przybierają głębszą postać linii na całej szerokości czoła lub pionowych bruzd między brwiami, 
  • w kącikach oczu – zewnętrzne „kurze łapki” pojawiają się wcześniej niż pozostałe zmarszczki ze względu na cieńszą skórę w okolicach oczu, 
  • na linii nos-usta – najpierw pokazują się w formie dyskretnych wgłębień, a następnie znacznie bardziej głębokich, zwanych bruzdami nosowo-wargowymi. 

W późniejszym wieku już cała twarz może być pokryta siateczką drobnych zmarszczek, natomiast można temu zapobiec dzięki innowacjom medycyny estetycznej. Bez względu na podłoże genetyczne lub środowiskowe, profesjonalne zabiegi z użyciem lasera przynoszą dobre efekty.

Moc wartościowych zabiegów laserowych


➀ Klasyczny peeling laserowy

Delikatna i cienka skóra z drobnymi zmarszczkami jest wskazaniem do użycia głębokiego lub średniego peelingu. Podczas zabiegu wiązka lasera powoduje, że martwy naskórek zostaje złuszczony lekko, lecz skutecznie, bez nadmiernego podrażnienia cery. Dodatkowe korzyści to redukcja przebarwień, łojotoku oraz znaczne zmniejszenie porów. Zalecana seria: 3-5 zabiegów; odstępy między zabiegami: 4-8 tygodni.


➁ Resurfacing, czyli peeling frakcyjny

Podczas tego peelingu frakcyjnego cera zostaje odbudowana oraz odmłodzona. Wiązka lasera tworzy pod skórą kontrolowane strefy uszkodzonej tkanki, która w procesie gojenia przekształca się i wypełnia te mikrokolumny zdrową strukturą. Warstwy wierzchnie skóry nie ulegają uszkodzeniu, a stymulowana pod nimi produkcja kolagenu utrwala pozytywne efekty. Zalecana seria: 1-6 zabiegów; odstępy między zabiegami: 6-12 tygodni.


➂ Regeneracyjne fotoodmładzanie T3

Zabiegi laserowe fotoodmładzania polegają na regenerowaniu skóry za pomocą wiązki światła o długich impulsach. Struktura skóry zostaje zmieniona na głębokim poziomie, kolagen i elastyna są trwale zregenerowane. Cera staje się prawidłowo napięta, a jej zdrowy wygląd i koloryt świadczą o powodzeniu zabiegu. Zalecana seria: 3-5 zabiegów; odstępy między zabiegami: 2-4 tygodnie. Więcej o zabiegu fotoodmładzania metodą T3 przeczytasz na stronie www.esteticenter.com


➃ Liftingujące frakcjonowanie 3D

Długotrwały efekt profesjonalnego liftingu wzmocnionego światłem lasera można osiągnąć podczas frakcjonowania 3D, które pomaga usuwać zmarszczki i dbać o kondycję skóry. Wiązka tworząca mikrouszkodzenia pobudza jednocześnie produkcję kolagenu, który te mikrouszkodzenia wypełnia. Taki specjalistyczny lifting poprawi także owal twarzy. Zalecana seria: 1-5 zabiegów; odstępy między zabiegami: 3-5 tygodni.


➄ Kompleksowy remodeling TWINLIGHT

Metoda czteroetapowa z użyciem wiązki laserów. Laser Nd:Yag użyty jest w dwóch pierwszych etapach do fotoodmładzania skóry, natomiast laser Er:Yag usuwa naskórek na niewielkiej głębokości, zmniejszając tym samym bruzdy. Ujędrniona i wygładzona skóra zyskuje lepszy koloryt, wygląda młodo i zdrowo. Zalecana seria: 2-5 zabiegów; odstępy między zabiegami: 4-5 tygodni.


Laserowy zabieg fotoodmładzania t3Wszystkie zabiegi laserowe w jednym miejscu


Za sprawą zdobyczy technologii medycznej i estetycznej możliwe jest przeprowadzenie różnych zabiegów w oparciu o jedno urządzenie laserowe (tu niezrównany jest laser Fotona Spectro SP). Pozwala to kompleksowo usuwać zmarszczki poprzez indywidualne dobranie metod do potrzeb pań w różnym wieku i z różnymi problemami skórnymi. Świeża, rozjaśniona i zdrowa cera wymaga odpowiednich działań, profilaktycznych, a zabiegi laserowe utrwalą ten efekt.
7 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
jola 37.47.12.135 18.05.2016

ja źle znosiłam zawsze zabiegi laserowe, moja skóra jest na to zbyt delikatna. wszystkim osobom z wrażliwą cerom polecam ostrzykiwanie naturalnym preparatem Linerase, pięknie ujędrnia, nawilża i wygładza zmarszczki. skóra jest po kuracji jędrna, wiotkość znacznie zredukowana i wygląda na bardzo zdrową :) 

user
lola 37.47.43.122 15.06.2016

też pokochałam linerase :) ten preparat sprawił, że odzyskałam pewność siebie. wygładzona skóra, napięta szyja i brak przebarwień to to co uzyskałam dzięki zabiegom, jestem bardzo szczęśliwa!

user
mireczka 195.3.153.30 29.03.2017

zabiegi medycyny estetycznej w ogóle działają lepiej, od razu widac efekty. ja chodze http://newestetic.pl/ i naprawdę mogę polecić

user
Omnibuska 94.254.133.240 14.08.2017

ja skorzystałam z zupełnie innego zabiegu, mianowicie radiofrekwencja igłowa przyniosła amazing rezultat. z czystym sumieniem mogę polecić doktor Beatę Dethoff, która znakomicie wywiązuje z roli profesjonalistki. korzysta ona z nowoczesnych i nowych urządzeń a to ważne. zmarszczki? zniknęły bardzo szybko. dzięki zabiegom https://drbeatadethloff.pl/zabiegi/radiofrekfencja-iglowa-rf-coaxmed/ 

user
Basia 91.196.10.135 18.10.2017

U mnie efekty redukcji zmarszczek były niesamowite. Chodzę do http://renewstudio.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Długo się nad tym zastanawiałam, ale warto było zrobić krok do przodu w tym kierunku. 

user
ewelina 46.76.99.229 09.11.2017

Ja polecam zabieg wypełniania kwasem hialuronowym http://www.techderm.pl . Dla mnie zdziałał cuda. Miałam dość mocno widoczne kurze łapki i żadne kremy czy tabletki mi nie pomagały. Dopiero taki zabieg w gabinecie dał rezultaty.

user
Renata 185.41.130.159 24.02.2018
Zabiegi laserowe są w przypadku usuwania zmarszczek jednym z najlepszych sposobów. Sama miałam robiony taki zabieg w Dental Studio w Rzeszowie i efekt przerósł moje oczekiwania. Zmarszczki są dużo mniej widoczne, cera prezentuje się znacznie lepiej.
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Czy popierasz obniżenie wynagrodzeń posłom, wójtom, prezydentom miast, burmistrzom, starostom oraz ich zastępcom o 20%?
  • Tak – wszystkim wymienionym
  • Tylko posłom
  • Tylko samorządowcom
  • Nie, wynagrodzenia są proporcjonalne do wkładu pracy
  • Nie mam zdania