Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 112/2018, Niedziela 22 kwietnia 2018 r., Leona i Łukasza
Opublikowano
Markowe łazienki na każdą kieszeń [galeria]
Z CYKLU PROMUJEMY NOWE MIEJSCA PRACY: Niedawno przemyski rynek wyposażenia łazienek wzbogacił się o kolejny salon. Nowo postały Hydro Hurt ma uzupełnić ofertę ekskluzywnego studia łazienek Hydro Plus specjalizującego się w produktach dla najbardziej wymagających.
fot. Marcin Łabuda

Salon łazienek powstaje na bazie markowych produktów, ale dla mniej zasobnych klientów. Eksponowany towar należy do topowych producentów wyposażenia łazienek, produkujących w Europie: Czechach, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii, ale też w Polsce. Skąd pomysł? – W Przemyślu nie było do tej pory profesjonalnego sklepu, który obsłużyłby klientów w produkty specjalistyczne wysokiej jakości, ale z niższych półek cenowych. Są miejsca z drogim sprzętem i wiele sklepów, w których możemy zaopatrzyć się w produkty niemarkowe, często sprowadzane z Chin, których jakość pozostawia wiele do życzenia, brakowało czegoś pomiędzy. Postanowiłem zapełnić tę lukę, sprowadzić towar dla klientów ceniących sobie jakość, chcących wyposażyć łazienkę na wiele lat, ale liczących się z groszem – opowiada Leszek Zaleszczyk z Hydro Hurt.

Jedyna w Polsce

W salonie powstała innowacyjna i jedyna tej wielkości w Polsce ekspozycja z działającymi niezbędnymi urządzeniami łazienkowymi, stworzona przy współpracy kilku europejskich firm. Klient może na przykład wypróbować funkcje elektronicznie sterowanej wanny czy prysznica, ale też zobaczyć zasadę działania miski WC bez kołnierza czy też elektroniczne, dotykowe spłukiwanie miski WC. Na terenie sklepu klienci i instalatorzy mogą obejrzeć i porównać najszerszą ofertę rozmaitych rodzajów stelaży podtynkowych do misek WC, są: standardowe o różnych wymiarach, płytkie i narożne do zagospodarowania wolnych kątów w małych łazienkach, niskie dedykowane pod parapet i wiele innych. Do dyspozycji klientów pozostaje też specjalny tablet graficzny, za pomocą którego można dowolnie skonfigurować niestandardową kabinę prysznicową. Urządzenie prowadzi nas krok po kroku, pomagając samodzielnie zaprojektować urządzenie i odpowiedzieć sobie na pytanie, czego potrzebujemy. Program stworzy dla nas projekt kabiny i wybierze propozycję urządzenia odpowiadającego naszym potrzebom. 

Fachowa pomoc

Inwestorzy bardziej wymagający mogą liczyć na fachową pomoc architektów i wykonawców, na nasze życzenie sprzedawcy polecą i umówią nas z osobami, z którymi współpracują od lat i które darzą zaufaniem. – Instalatorzy bardzo lubią odwiedzać nasz salon, zarówno sami, jak i z klientami, ponieważ nie ma wielu miejsc, w których, tak jak w Hydro Hurt, wszystkie urządzenia są pokazane od strony technicznej, mogą więc podejrzeć sposób montażu i działania każdego z nich. Niejednokrotnie odkrywają tu gadżety i ciekawe rozwiązania, o których nie wiedzieli mimo wieloletniego doświadczenia w zawodzie. To tu mamy najniższe brodziki na rynku, kabiny stawiane na posadzce, które możemy zamontować wszędzie tam, gdzie nie ma kanalizacji, nawet w sypialni, stelaże do misek WC podokienne, udogodnienia dla osób starszych i niepełnosprawnych. Takie nagromadzeni różnych produktów w jednym miejscu pozwala znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Nasza ekspozycja ilustruje, co dzieje się na rynku łazienek, jeździmy na największe targi w Europie i później pokazujemy w naszym salonie, co w trawie piszczy – wyjaśnia L. Zaleszczyk. 

Poszerzenie oferty

W planach jest rozbudowa sklepu. Już w ciągu najbliższego miesiąca powstanie duża ekspozycja mebli i  grzejników łazienkowych, będą też pokazane parawany nawannowe. – To rzeczy, których wciąż brakuje na naszym rynku, dlatego chcemy dać klientom możliwość obejrzenia wszystkiego w jednym miejscu – mówi L. Zaleszczyk. W salonie prezentowane są też urządzenia kuchenne, np. baterie z wyciąganą wylewką, łamane (czyli tzw. podokienne). Jest też kompletny zlewozmywak, w którym zainstalowano wszystko to, w co tylko można go wyposażyć, są: młynek do odpadów, sortownik na odpadki, bateria – całość dobrana kolorystycznie – wszystko to ma stanowić dla klientów swoistą inspirację.

Gwarancja jakości

Dlaczego warto odwiedzić Hydro Hurt? – Ponieważ oferujemy profesjonalną obsługę i markowy, specjalistyczny sprzęt w bardzo dobrych cenach. Nasi producenci dają długie okresy gwarancji i pewność dostępu do części wymiennych nawet do 10 lat po zakończeniu produkcji danego modelu. Umożliwiamy też współpracę z architektami i sprawdzonymi wykonawcami, oferujemy szeroki wybór towaru i możliwość sprawdzenia na miejscu sposobu jego montażu. Każdorazowo, po kolejnych specjalistycznych targach organizujemy szkolenia dla zainteresowanych nowościami w branży– wymienia L. Zaleszczyk.


tagi: wyposażenie łazienki, łazienki na każdą kieszeń,  wystrój wnętrz, aranżacja łazienki
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Czy popierasz obniżenie wynagrodzeń posłom, wójtom, prezydentom miast, burmistrzom, starostom oraz ich zastępcom o 20%?
  • Tak – wszystkim wymienionym
  • Tylko posłom
  • Tylko samorządowcom
  • Nie, wynagrodzenia są proporcjonalne do wkładu pracy
  • Nie mam zdania