Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 141/2018, Poniedziałek 21 maja 2018 r., Wiktora i Tymoteusza
Opublikowano
Jarosław
Chińczyk w sztabie szkoleniowym Kolpinga FRAC
Brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski Kolping FRAC Jarosław wzmocnił sztab trenerski 27-letnim chińskim tenisistą stołowym Meng Zhenem.
fot. materiały prasowe
27-letni Chińczyk Meng Zhen wzmocnił sztab trenerski Kolpinga FRAC Jarosław.

– Jako zawodnik do naszej drużyny nie dołącza. Czekamy na końcówkę okienka transferowego, kiedy ewentualnie kimś jeszcze skład wzmocnimy – zdradził nam menadżer jarosławian Kamil Dziukiewicz. Meng Zhen na początku czerwca br. awansował z zespołem Dojlid Białystok do tenisowej superligi, ale w jego barwach w elicie nie zagra. 27-latek, który w I lidze miał bilans gier 24 – 5, zdecydował się na występy w pierwszoligowej Spójni Warszawa. – Meng Zhen będzie mieszkał w Jarosławiu i trenował na co dzień z naszą pierwszą drużyną, czyli Jakubem Kosowskim, Brazylijczykiem Gustavo Tsuboi i Czechem Dimitrijem Prokopcovem, a przede wszystkim będzie pełnił rolę trenera w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Tenis stołowy jest jedną z wiodących dyscyplin w naszym mieście i regionie – stwierdził K. Dziukiewicz.

W Parafialnym Klubie Sportowym Kolping FRAC chcą jeszcze mocniej postawić na młodzież. Przypomnijmy tylko, że niedawno Anna Brzyska, podopieczna trenera Łukasza Adamskiego, sięgnęła po tytuł mistrzyni kraju w kategorii żaków w grze pojedynczej i podwójnej.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium