Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 117/2018, Piątek 27 kwietnia 2018 r., Zyty i Teofila
Opublikowano
Przemyśl
Prezydent Choma z rakietką
14 dzieci z Ukrainy z dwoma opiekunami oraz 16 dzieci z Polski z trenerem uczestniczyło w kilkunastodniowym obozie sportowym w Przemyślu.
fot. ze zbiorów własnych
Prezydent Robert Choma spróbował swoich sił z rakietką pingpongową.

Obóz mógł się odbyć dzięki darowiźnie przyznanej organizatorom przedsięwzięcia, czyli Nurtowi Przemyśl przez Fundację Polskiej Grupy Energetycznej „Energia z Serca”. Dzieci z Ukrainy zostały zakwaterowane w obiektach Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu gdzie korzystały z noclegów i wyżywienia. Prezydent miasta Robert Choma bezpłatnie udostępnił salę do ćwiczeń oraz możliwość korzystania z basenu. Wsparcia finansowego udzieliła również część przemyskich radnych. Wspólne treningi odbywały się dwa razy dziennie. Na zakończenie obozu z młodymi sportowcami spotkał się włodarz miasta, który wręczył uczestnikom drobne upominki oraz... sam spróbował swoich pingpongowych umiejętności przy stole.

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Ron Oczywistek 94.40.75.10 08.09.2015


Myśle, że tego pana z rakietką należałoby zapakować do rakietki i wysłać na orbitę okołziemską, niczym tego biednego, Bogu ducha winnego pieska, jak on się tam zwał ?!? I żeby za szybko nie wracał, albo i wogóle, wtedy nie wyciął by już więcej żadnego drzewa i nie narobił jeszcze większego gnoju w mieście i w jego obrębie.

nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium