Życie Podkarpackie nr 31/2020 Życie Podkarpackie nr 31/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 218/2020, Środa 5 sierpnia 2020 r., Marii i Stanisławy
Opublikowano
Jarosław
Młodzi pingpongiści z Jarosławia na zgrupowaniach reprezentacji Polski
Wakacje to bardzo pracowity czas dla tenisistów stołowych klubu z Jarosławia. W lipcu i sierpniu br. odbywają się zgrupowania reprezentacji Polski, której członkami są przedstawiciele ekipy z Podkarpacia.
Dawid Jadam dzisiaj (30 lipca br.) zakończył zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów w Ostródzie.
fot. ze zbiorów własnych
Dawid Jadam dzisiaj (30 lipca br.) zakończył zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów w Ostródzie.

Patryk Zatówka, nowy nabytek występującej w LOTTO Superlidze drużyny Sokołów SA Jarosław, przebywa aktualnie na zgrupowaniu reprezentacji Polski seniorów w Ostródzie. To drugie w przerwie wakacyjnej obóz szkoleniowy kadry z udziałem popularnego „Zatiego”. Wcześniej biało-czerwoni przygotowywali się w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie.

W Ostródzie przebywał również uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu – Dawid Jadam. Lider krajowego rankingu młodzików otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów, której trenerem jest Patryk Jendrzejewski. Obóz na Warmii i Mazurach D. Jadam zakończył się dzisiaj, 30 lipca br.

Wyjazdy na zgrupowania reprezentacji naszego kraju w planach mają także Anna Brzyska i Szymon Brud. Liderka europejskiej listy kadetek otrzymała powołanie na dwa obozy kadry juniorek, który odbędzie się od 1 do 11 sierpnia i od 15 do 29 sierpnia br. w Gdańsku. Sz, Brud z kolei uda się na zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów w Gdańsku, które zaplanowano od 3 do 13 sierpnia br. Uczestnikiem tego obozu będzie także wspomniany D. Jadam.

Warto również dodać, że trenerem reprezentacji Polski kadetek jest szkoleniowiec Akademii Tenisa Stołowego w Jarosławiu Mateusz Czernik.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 31/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium