Życie.pl, nr 341/2016, Wtorek 6 grudnia 2016 r., Mikołaja i Emiliana
Młodziczki Nurtu w finale MP!
Młodziczki Nurtu Przemyśl Martyna Stachniak i Martyna Hajduk awansowały do finału Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej, wygrywając w Pruchniku Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia.

Zawody odbyły się pod patronatem starosty jarosławskiego i burmistrza Pruchnika. Dwie Martyny spisały się rewelacyjnie, zdobywając złoty medal, co było równoznaczne z awansem do finałów Mistrzostw Polski które odbędą się w Luboniu w połowie maja.

W drodze do finału, który był rozgrywany systemem pucharowym, złote Martyny pokonały kolejno: KTTS Krosno 3:1 (punkty: Martyna Stachniak 2 oraz debel Martyna Hajduk –Martyna Stachniak), Kolping Jarosław 3:2 (punkty: Martyna Hajduk 1, Martyna Stachniak 1, debel 1). W finale podopieczne trenera Zdzisława Bodnara  zmierzyły się z rewelacją turnieju, zespołem UKS „Impuls” Jarosław, który w półfinale pokonał rozstawiony z nr 1 zespół AZS Politechniki Rzeszów. Młode pingpongistki Nurtu wygrały pewnie 3:0, a punkty zdobyły: Martyna Hajduk 1, Martyna Stachniak 1 oraz debel M. Hajduk – M. Stachniak.