Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 148/2018, Poniedziałek 28 maja 2018 r., Augustyna i Jaromira
Opublikowano
Przemyśl
Młodziczki Nurtu w finale MP!
Młodziczki Nurtu Przemyśl Martyna Stachniak i Martyna Hajduk awansowały do finału Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej, wygrywając w Pruchniku Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia.

Zawody odbyły się pod patronatem starosty jarosławskiego i burmistrza Pruchnika. Dwie Martyny spisały się rewelacyjnie, zdobywając złoty medal, co było równoznaczne z awansem do finałów Mistrzostw Polski które odbędą się w Luboniu w połowie maja.

W drodze do finału, który był rozgrywany systemem pucharowym, złote Martyny pokonały kolejno: KTTS Krosno 3:1 (punkty: Martyna Stachniak 2 oraz debel Martyna Hajduk –Martyna Stachniak), Kolping Jarosław 3:2 (punkty: Martyna Hajduk 1, Martyna Stachniak 1, debel 1). W finale podopieczne trenera Zdzisława Bodnara  zmierzyły się z rewelacją turnieju, zespołem UKS „Impuls” Jarosław, który w półfinale pokonał rozstawiony z nr 1 zespół AZS Politechniki Rzeszów. Młode pingpongistki Nurtu wygrały pewnie 3:0, a punkty zdobyły: Martyna Hajduk 1, Martyna Stachniak 1 oraz debel M. Hajduk – M. Stachniak.

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
xxx 31.183.232.5 09.04.2015

Brawo dziewczyny.

nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium