Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 141/2018, Poniedziałek 21 maja 2018 r., Wiktora i Tymoteusza
Opublikowano
Jarosław
Kamil Dziukiewicz w zarządzie PZTS
Trener i menadżer superligowego Kolpinga FRAC Jarosław Kamil Dziukiewicz wybrany został do zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego.
fot. ze zbiorów własnych
Członek zarządu PZTS Kamil Dziukiewicz (z lewej) obok prezesa związku Wojciecha Waldowskiego.

Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Sprawodawczo-Wyborczego w PZTS wybrano nowe władze związku. Prezesem pozostał Wojciech Waldowski. W głosowaniu na członków zarządu PZTS największą liczbę głosów otrzymał Dariusz Szumacher – 57. Oprócz niego w skład tego gremium weszli: Kamil Dziukiewicz (42), Zbigniew Leszczyński (42), Piotr Anchim (41), Marek Zalewski (38), Tadeusz Nowak (36), Michał Napierała (35), Grzegorz Kielar (35), Andrzej Hrehorowicz (33) i Sebastian Jagiełowicz. Dotychczasowy prezes W. Waldowski w drugiej turze głosowania pokonał Waldemara Moskę i przez najbliższe cztery lata będzie kierował Polskim Związkiem Tenisa Stołowego. Kadencja nowych władz PZTS potrwa do 2020 roku.

– Wybór do zarządu mojej osoby świadczy o tym, że nasze działania w Jarosławiu zostały pozytywnie odebrane i docenione przez delegatów. Liczę na dobrą współprace i na to, że wszyscy będziemy potrafili wnieść się ponad ligową rywalizacje i razem popracować na rzecz całego polskiego tenisa stołowego – powiedział K. Dziukiewicz. – A robić jest co. Na konkrety jeszcze za wcześnie, ale największy nacisk chciałbym położyć na szkolenie i organizacje imprez, gdzie już mamy przetarte szlaki. Mamy doświadczenie w imprezach ogólnopolskich, które odbywały się w naszym mieście i zostały ocenione bardzo wysoko – dodał.

Pierwsze posiedzenie nowego zarządu zaplanowane zostało na 8 listopada br. Wtedy zostanie ustalony zakres konkretnych działań każdego z członków nowych władz PZTS.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium