Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 112/2018, Niedziela 22 kwietnia 2018 r., Leona i Łukasza
Opublikowano
Przemyśl
Rusza XVII Przemyska Wiosna Fredrowska [WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ]
Towarzystwo Dramatyczne im. Aleksandra Fredry „Fredreum” oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek” zapraszają na XVII Przemyską Wiosnę Fredrowską. Tegoroczna edycja rozpocznie się na Zamku Kazimierzowskim 4 czerwca (sobota), o g. 18 spektaklem Damy i huzary. Inne spektakle również przedstawiane będą na zamkowej scenie (11, 12, 16 i 25 czerwca). Finałowy spektakl – Zołzy odbędzie się w Surochowie k. Jarosławia 26 czerwca.

Spektakl Damy i Huzary Aleksandra Fredry 4 czerwca o godz. 18.00 na Zamku  Kazimierzowskim w Przemyślu zainauguruje tegoroczną XVII Przemyską Wiosnę Fredrowską. Sztukę tę zaprezentuje Teatr Robotniczy im. B.Barbackiego z Nowego Sącza. Na widzów czeka jeszcze 5 różnych przedstawień.  11 czerwca Przedstawienie „Hamleta” we wsi Głucha Dolna – Ivo Bresana przedstawi Teatr  Poezji i Piosenki BCK w Biłgoraju. Następnego dnia Żabulę Izabeli Degórskiej zaprezentuje Teatr „Fredreum” z Przemyśla. 16 czerwca „Fredreum” wystawi dwa spektakle: Niewiernego Anny Roch-Tchórzewskiej i Kuzynka Michała Bałuckiego. 25 czerwca na widzów czekają Zołzy I. Degórskaiej, również w wykonaniu „Fredreum”. Wszystkie te spektakle zostaną wystawione na scenie Zamku Kazimierzowskiego, wszystkie rozpoczynają się o 18.00. Tegoroczna Wiosna Fredrowska zakończy się tradycyjnie w Surochowie koło Jarosławia 26 czerwca. O 16.00 „Fredreum” zaprezentuje Zołzy.

Uwaga! Wejściówki do wygrania


Dla Czytelników, którzy w czwartek, 2 czerwca, o g. 14 dodzwonią się pod nr 16 670220, w. 43, mamy 2 podwójne zaproszenia na spektakle.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium