Życie Podkarpackie nr 14/2020 Życie Podkarpackie nr 14/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 101/2020, Piątek 10 kwietnia 2020 r., Michała i Makarego
Opublikowano
Przemyśl
Tarantino na zamkowej scenie [BILETY DO WYGRANIA]
Motywy rodem z filmów Quentina Tarantino, pełne zabawnych dialogów, absurdów, elementów grozy, zobaczymy na scenie Zamku Kazimierzowskiego już 13 lutego, o g. 19. Sztukę Harolda Pintera – spadkobiercy Kafki, Ionesco czy Becketta – przedstawią przemyskiej publiczności Mikołaj Roznerski i Piotr Szwedes. Mamy bilety na to wydarzenie!

Mowa o spektaklu Niemy kelner w reżyserii Wojciecha Malajkata, z którą do Przemyśla zawita Kompania Teatralna założona przez producenta i aktora w jednej osobie Piotra Szwedesa. Partnerować mu będzie na scenie Mikołaj Roznerski.

Obaj wcielą się w role gangsterów, którzy jako zawodowi mordercy czekają na następne zlecenie... Rzecz działa się będzie w hotelowym pokoju, a że niegdyś w hotelu była restauracja, gangsterzy dostają zamówienia i jak kelnerzy z pełnym wyrachowaniem i zimną krwią realizują wykwintne zamówienia klientów.

W spektaklu nie zabraknie intrygujących motywów zarówno filmowych, jak i literackich, rozbrajających dialogów, sytuacji zagrożenia, groteski, motywów rodem z thrillera. „Zapnijcie pasy… dbamy o Wasze bezpieczeństwo i poczucie humoru” – przekonują twórcy tego intrygującego wydarzenia.

Uwaga konkurs! Rozdajemy bilety

Dla naszych Czytelników mamy 2 podwójne zaproszenia na spektakl. By je wygrać, wystarczy zadzwonić do naszej redakcji w piątek, 7 lutego, o g. 13 i odpowiedzieć na pytanie, w jakim filmie, serialu bądź spektaklu teatralnym zagrali Piotr Szwedes i/lub Mikołaj Roznerski. Zapraszamy do zabawy!

 

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Widz 31.0.70.54 09.02.2020

Gdzie te piękne, dobre czasy, gdy do Przemyśla przyjeżdżały dobre teatry? Dzisiaj zaprasza się kuglarzy. 

nr 14/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium