Życie Podkarpackie nr 30/2020 Życie Podkarpackie nr 30/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 217/2020, Wtorek 4 sierpnia 2020 r., Dominika i Protazego
Opublikowano
Przemyśl
Rusza XX Przemyska Wiosna Fredrowska [WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ]
Towarzystwo Dramatyczne im. Aleksandra Fredry „Fredreum” oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek” zapraszają na XX Przemyską Wiosnę Fredrowską, która w tym roku trwać będzie od 15 czerwca do 13 lipca na Zamku Kazimierzowskim.
Rusza XX Przemyska Wiosna Fredrowska [WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ]
fot. materiały organizatora

Tegoroczną edycję zainauguruje w sobotę, 15 czerwca, o g. 18 spektakl A. Fredry pt. Gwałtu co się dzieje w wykonaniu aktorów Biłgorajskiego Centrum Kultury oraz Teatru Poezji
i Piosenki BOK. To zabawna historia na opak: perypetie niańczących dzieci i dziergających na drutach mężczyzn oraz sprawujących władzę kobiet.

Następnego dnia Przysięgę A. Galicy zaprezentuje Teatr „Fredreum” z Przemyśla. Gościnnie wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Przemyśl”.

29 czerwca na Wieczór z Bajki zapraszają publiczność Jarosław Kozielski i Wioletta Fluda. Duet zaprezentuje najładniejsze piosenki z filmów animowanych. Wszystkie spektakle przedstawiane odbędą się na zamkowej scenie. Wydarzeniom towarzyszyć będzie rajd śladami Fredry. Warto też obejrzeć wystawy prezentowane w zamku.

 

Uwaga! Wejściówki do wygrania

Dla Czytelników, którzy w piątek, 14 czerwca, o g. 12 dodzwonią się pod nr 16 6702200, w. 10, mamy 2 podwójne karnety upoważniające do wejścia na wszystkie spektakle.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 30/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium