Życie Podkarpackie nr 3/2019 Życie Podkarpackie nr 3/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 16/2019, Środa 16 stycznia 2019 r., Marcelego i Włodzimierza
Opublikowano
Przemyśl
Ibisz, Wiśniewski i inni na pohybel bufonadzie! [WYGRAJ BILET]
Spektakl kabaretowy Chory na Sukces jest zabawną próbą ukazania celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz i Michał Wiśniewski. Chcą oni zmierzyć się z plotkami i próbami ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – ich narcystycznej osobowości. Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek zaprasza 1 marca, o g. 19.

Ibisz i Wiśniewski tworzą postać zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości bufona po to, żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o nich niesłusznie mówi. Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak (Kabaret Moralnego Niepokoju), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu Rak), Piotr Pręgowski (Ranczo) i Tadeusz Ross (Zulu Gula), którzy choć na wszelki możliwy sposób podlizują się idolom, jednocześnie robiąc z nich idiotycznych celebrytów. Usłyszymy też piosenki, które dotykają spraw nam wszystkim bliskie. Spektakl jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów ale także innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

UWAGA

Dla 3 pierwszych osób, które dodzwonią się do nas w czwartek, 8 lutego, o g. 12, pod tel. 16 670 22 00 w.10, mamy podwójne zaproszenia.

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Pepo 188.146.0.55 09.02.2018

Nie ma szansy się dodzwonić....  :(

nr 3/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium