Życie Podkarpackie nr 49/2018 Życie Podkarpackie nr 49/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 345/2018, Wtorek 11 grudnia 2018 r., Damazego i Waldemara
Opublikowano
Przemyśl
3 podwójne zaproszenia do wygrania!
Zabawną, komediową opowieść o perypetiach uczuciowych i niepohamowanej chęci spełnienia najskrytszych marzeń panny Kazimiery zaproponuje widzom w piątkowy wieczór, 12 stycznia, o g. 19 Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek”. Mamy 3 podwójne zaproszenia do rozdania.

Będzie śmiesznie, a momentami wzruszająco. W postać głównej bohaterki komediowej  opowieści I wcieli się aktorka Narodowego Starego Teatru w Krakowie Beata Malczewska, która wraz z Ewą Kornecką jest jednocześnie autorką scenariusza spektaklu.

Przedstawienie to utrzymana w klimacie międzywojennym żartobliwa opowieść dotycząca domniemanego związku woźnej – panny Gac – z jednym z poetów. Uczuciowa bohaterka za wszelką cenę pragnie być dostrzeżona przez ówczesnych artystów, a szczególnie pewnego tajemniczego blondyna. Desperacko sięga wiec po cały arsenał środków, by spełnić swoje marzenia.

W spektaklu, który przywołuje koloryt, styl i czar dawnych lat, nie bark zachwycających partii wokalnych i muzycznych. Oryginalne kostiumy, cytaty, wiersze i anegdoty – cały ten arsenał środków sprawia, że widzowi udziela się urok międzywojennych gwiazd, rewii i teatrzyków.

UWAGA!

Dla naszych Czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia na spektakl. By je zdobyć, wystarczy zadzwonić do redakcji w piątek, 5 stycznia, o g. 13, tel. 16 670 22 00, w. 10.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 49/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium