Życie Podkarpackie nr 31/2020 Życie Podkarpackie nr 31/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 218/2020, Środa 5 sierpnia 2020 r., Marii i Stanisławy
Opublikowano
Przemyśl, Prałkowce
Jeszcze chwila i ścieżka zniknie [SYGNAŁY CZYTELNIKÓW]
– Myślę, że najwyższy czas, aby odpowiednie służby zainteresowały się ścieżką rowerową ciągnącą się z Prałkowiec w stronę Przemyśla. Zarasta trawą i jeszcze chwila i połowy nie będzie widać, co dokumentuje załączona fotografia – denerwuje się Czytelnik.
Jeszcze chwila i ścieżka zniknie [SYGNAŁY CZYTELNIKÓW]
fot. Nadesłane przez Czytelnika
19 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Tadeusz 83.5.166.166 25.07.2020

Ścieżki zyskują na wartości.

Dzisiaj jazda rowerem ścieżką rowerowa to prawdziwa przyjemność.

Zapachy z rosnących traw i innych roślin wsród nich pozwalają głęboko oddychać  i cieszyć się,ze jest tak pięknie

user
r n 94.40.75.201 22:00:54 25-07-2020

 dokladnie tak!!!

user
we we typie 195.136.178.238 14:19:54 26-07-2020

co ty chlopie piszesz mnostwo komarow z tych traw i napierdala po nogach plus jest wezsza przez te trawsko jak chcesz oddychac roslinkami idz na jakas lake

user
lolek 37.30.32.239 14:39:43 27-07-2020

@we we typie


Gdybyś jeździł rowerem lub biegał, to wiedziałbyś że w czasie tych czynności komary człowieka nie atakują (nie są tak szybkie i agresywne)


Siedzisz więc pewnie grubasie przed komputerem i piszesz bzdury xdd

user
XxX 80.55.123.37 25.07.2020

Inni wolą tylko asfalt i zapach randapu, trzeba o czymś napisać, wytknąć.... Zawsze jakiś czepialski celebryta się trafi, było by skoszone to źle bo przyroda jest tłumiona, odkomarzanie źle, nie odkomarzają źle, co by nie było to jest źle... i komentowanie sobie samemu swoich wypocin... MASAKRA.

user
mieszkaniec 178.33.42.215 25.07.2020

Trole bajkuna cały czas aktywni w sieci! Przestańcie bronić ewidentnego zaniedbania! Przestańcie wciskać ludziom jakieś bujdy o kwietnych łąkach. Myślicie, ze mieszkańcy to debile? Zarośnięte miasto, coś, czego dotychczas nie było! Takiego niedbalstwa, braku troski o miasto jak teraz, to nie mieliśmy przez ostatnie kilkanaście lat! Kiedy ten bajkun poda się do dymisji, przecież człowiek nie nadaje się na to stanowisko!

user
Tadeusz 83.5.166.166 13:36:35 25-07-2020

Debili ci u nas dostatek.

Im nie trzeba nic wciskać.Oni wiedzą co im powiedziano np w TV 1

Są po prostu debilami i nic więcej.

Niektórzy nawet opanowali trudną sztukę pisania.

user
r n 94.40.75.201 22:11:38 25-07-2020
?!?!?!?!?!?
user
XxX 80.55.123.37 25.07.2020

mieszkaniec sam jesteś trolem i to bagiennym, nie podoba ci się to wyprowadź się tam gdzie nie ma trawy i jest porządek. Proponuję Dubaj...

user
ZRÓB COŚ, NIE NARZEKAJ 188.114.88.171 25.07.2020

1. ekipę kosząca widać codziennie w rożnych częściach miasta

2. panowie robią co mogą żeby nadążyć z koszeniem bardzo dużego areału powierzchni

3. warunki atmosferyczne dają dogodne warunki do przyrostu zieleni w szybkim tempie

4. gdyby by miasto nie była tak zadłużone za poprzedniej ekipy, to teraz nie byłoby konieczne  liczenie każdej złotówki i oszczędzanie gdzie się da! (to jest jeden z przykładów)

5. chłopie jak tamtędy biegasz i narzekasz, piszesz, to daj przykład - weź kosiarkę i wykoś chociaż 10 mętów ale pokaż i zrób coś - tylko nie pisz że płacisz podatki i masz wymagać - ZACZNIJ ZMIENIAĆ ŚWIAT OD SIEBIE I SWOJEGO NAJBLIŻSZEGO OTOCZENIA! BĘDZIESZ ZDROWSZY :)

user
bobby 195.136.179.106 16:36:45 25-07-2020

Czemu miałby nie pisać że "płaci podatki to wymaga" ? Przecież to prawda. Jeżeli się płaci horrendalnej wysokości podatki na utrzymanie miasta, a potem się okazuje że miasto jest zaniedbane to nasuwa się wniosek że coś nie działa. 

user
bbb 83.5.185.93 25.07.2020

jaki problem kosiarką przeciąć, nie potrzeba przetargów urządzać , koszt 10 litrów paliwa i ścieżka jest wykoszona.  Jest tylko jeden problem, niko i nikomu nie chce sie wysłać pracownika do tego zadania.  Przypomne że koszt 40 zł i jest zrobione. 

user
mieszkaniec2 185.220.102.7 18:36:25 25-07-2020

przestań pierd.olić, za to ktoś bierze pieniadze, za zarządzanie miastem bajkun przytula ponad 10 tysi miesięcznie. W dupie mam koszenie nie mojej własności, nie jest to moje zadanie. Jak mieszkańcy mają robić za odpowiedzialne służby, to zamknijmy urząd miejski z tymi dwoma nieudacznymi prezydentami.  I przestańcie pierd.olić o zadłużeniu przez poprzedników. Dwa lata już mineły i dłużej na tym  powtarzaniu w kółko o zadłużeni u to już żygać się chce. Po to jest prezydent, żeby starać się o kasę, a nie narzekać na poprzedników. Za poprzedników też miasto było zadłużone, ale takiego bałaganu nie było.  Oby odwołali ich przed końcem kadencji, bo następne trzy lata dobije to miasto całkowicie.


user
bbb 83.5.185.93 21:13:40 25-07-2020

mieszkaniec2 ma racje, pier...limy za uszami, a dwaj panowie myślą za ponad 10 tys. i nic nie robia. ma racje. i nie ma co mówić, tak każdy chce dyplomatycznie napisać , a mieszkaniec2  powiedział prawdę. 

user
r n 94.40.75.201 25.07.2020
kobieto,  co ty za super brednie wypisujesz, a to zdjecie to potwierdza. co ci tam zaroslo?!?!?
kosic czy nie kosic - zycie.pl
user
mk 91.193.208.216 25.07.2020

Jest lato , a więc w modzie jest pisanie o TRAWACH - NIESKOSZONYCH. Przyjdzie zima  nawet bezśnieżna , tematem " dyżurnym " będzie STOK NARCIARSKI. Skąd to wiem ? Bo tak jest co roku , tak piszecie od wielu lat w takiej właśnie kolejności . 

user
Aleksander 5.184.195.186 27.07.2020

Najpiekniejsza miejska scieżka rowerwa!

Pośród traw wysokich. Zapachy ziół ,kwiatow i niezliczona ilość ptaków, motyli i innych owadów je zamieszkująca. Będąc w mieście można mieć kontakt z prawdziwą przyroda i jej bogactwem.

Pieknie ????


user
asdf 77.111.245.14 13:05:47 28-07-2020

Bąki , muchy , komary ,KLESZCZE , super , super i ganiające przez ścieżkę różne stworzenia .

user
zz 83.28.4.24 28.07.2020

Przecież jest walka z suszą, więc nie koszą.

nr 31/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium