Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 147/2018, Niedziela 27 maja 2018 r., Jana i Juliusza
Opublikowano
Lubaczów
Nie ma co narzekać, tylko korzystać
– Mam wrażenie, że w naszym mieście zbyt dużo jest malkontentów, którzy wiecznie narzekają na to, że praktycznie nic się tu nie dzieje. Ja akurat jestem nieco odmiennego zdania. Jak się dobrze rozejrzeć, wychodzi na to, że w samym Lubaczowie, ale też jego okolicach dzieje się całkiem niemało.
Niemal co tydzień są jakieś propozycje lub inicjatywy organizowane z myślą o lokalnych mieszkańcach. A to wspólne bieganie, a to inne formy sportowych rozgrywek albo coś dla szerszego grona odbiorców, czyli biesiadna impreza z muzyką i napitkiem i lokalnymi specjałami. Są też inicjatywy kulturalne, z których niestety nie wszyscy chcą korzystać.
Dzieje się więc całkiem sporo, tylko chyba promocja tych wydarzeń kuleje. O wielu nie sposób się wcześniej dowiedzieć, a być może to błąd. Chcąc przyciągnąć tłumy, nie tylko ludzi z miasta, i promować nasz region, trzeba dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców, ale i zapewnić konkretne nagrody czy atrakcje – co pokazuje frekwencja na imprezach, gdzie ludzie mają szansę na atrakcyjne fanty.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium