Życie Podkarpackie nr 38/2019 Życie Podkarpackie nr 38/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 261/2019, Środa 18 września 2019 r., Ireny i Józefa

Opublikowano
Przemyśl
Powtórka z rozrywki. Sprzątanie na niewiele się zdało
– Tak oto znowu wygląda nadsański brzeg w pięknym Przemyślu. Od niedawnej akcji sprzątania tego terenu, nagłośnionej na portalach społecznościowych i w lokalnych mediach, nie minęło wiele czasu, tymczasem brzeg Sanu ponownie „usłany” jest butelkami i różnego rodzaju śmieciami.
fot. Nadesłane przez Czytelnika
Czy nie ma tam regularnych patroli straży miejskiej? Przecież miasto jest zadłużone i wszędzie szuka się oszczędności. Czy wpływy z mandatów za śmiecenie nie mogłyby zasilać miejskiej kasy? Może dzięki nim byłoby w naszym Przemyślu nieco czyściej.
13 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Marek 31.0.66.38 18.05.2019

Troche wysilku od myslenia czytelniczko a taki syf to naniosla woda jak byl stan podniesiony i nikt specialnie nie smieci wiec pierw pomysl co moglo byc skutkiem a potem informuj

user
Theo Kogan 94.40.75.201 20:08:07 18-05-2019

Też tak uważam, tak chyba się stało, jednakowoż, jak tylko zrobi się cieplej, znowu uaktywnią się tzw. sanowicze i oprócz tego narobią jeszcze większego gnoju.

user
Smietnik 5.173.56.157 13:16:02 19-05-2019

A może zamiast karać, zapobiegać? Może skoro jest to miejsce uczęszczane,może je zagospodarować? Ławki,chodnik,a może przynajmniej śmietnik miejski ?

user
dd 156.67.114.162 11:59:38 21-05-2019

to nie woda tylko maturzysci. w dzien  rozdania swiadectw byla impreza. dzien pozniej mamy taki rezultat... smutne ze mlodzi, uczeni a tak nie dbaja o wlasne srodowisko...

user
scd 31.183.169.130 18.05.2019

Marek-brawo TY,brak słów

user
Ralf 5.173.34.83 18.05.2019

Po co karać mandatami i wkurzac tym ludzi. Lepiej zrobi akcje umoralniajaca po szkołach. Wysłać grupę ludzi zrobić prezentację i doksztalcac ludzi młodych. 

user
Zmieniamy Przemyśl 31.183.172.221 10:03:25 19-05-2019

Taki jest plan ;) akcja już jest nagłośniona w radiu eska ;) Pomysl Pawła my pomagamy w realizacji ;) 

user
hasler 157.25.108.96 18.05.2019

Bydło w akcji.

user
Wt nr 37.47.98.61 20.05.2019

Brzeg Sanu?  A zasrane schody puszjami , pobitymi butelkami ,kartonami po pizzy , kubkani , prezerwatywami po nocnych biesiadach młozierzy już nikomu nie przeszkadzają????? Za poprzedniego prezydenta przynajmniej były codziennie sprzątane.

user
OLO 155.133.92.98 07:54:56 20-05-2019

Chyba kpisz

user
,2 79.191.64.55 15:37:39 20-05-2019

tu masz racje, służby porzadkowe powinny byc widoczne cały dzien na miescie i w obszarach miasta. a sprzatanie miasta ogranicza sie do wywózki smieci w koszach i tyle.

user
będę was zwalczał, nadsańscy syfiarze 79.191.56.54 21.05.2019

Sądząc po sposobie rozlokowania syfu, to rzeczywiście naniosła go duża woda. To wiejskie parchy nawrzucały tego wszystkiego do swoich potoków a woda poniosła dalej. Nie zmienia to jednak faktu, iż nasza przemyska swołocz zacznie za chwilę ponownie biesiadować w tym miejscu w ramach tzw. "sanówy" i narowi jeszcze gorszego syfu. Ze swojej strony obiecuję wam,  że jak się tylko wypogodzi, uprzykrzać wam libacje na nadsańskich brzegach dzwoniąc na 986 oraz zaznaczając problem na Krajowej Mapie Bezpieczeństwa na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

user
Roch 94.254.152.2 21.05.2019

Zastanawia czyi wyborcy tam spożywają alkohol?

nr 38/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium