Życie Podkarpackie nr 24/2019 Życie Podkarpackie nr 24/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 168/2019, Poniedziałek 17 czerwca 2019 r., Laury i Adolfa
Opublikowano
Przemyśl
Hulaj dusza, piekła nie ma
– W imieniu własnym i sąsiadów pragnę na łamach „Sygnałów” zwrócić uwagę na problem panujący na jednym z przemyskich osiedli. Chodzi o młodzież, ale też dzieci, mieszkające w blokach. To zjawisko występuje pewnie nie tylko na naszym osiedlu, ale nas doprowadziło już do nerwicy i wymusiło wezwanie przedstawicieli straży miejskiej i policji.
fot. Fotolia
Blok mieszkalny. Zdjęcie ilustracyjne.
Pierwsza kwestia to modne ostatnio bezstresowe wychowanie potomstwa. Opiekunowie dzieci pozwalają im z mieszkania robić plac zabaw i boisko sportowe, to znaczy ganiać, tupać, odbijać piłki, wrzeszczeć i zupełnie nie reagują na takie zachowania. A w przypadku zwrócenia uwagi arogancko się odnoszą. Ponadto od lat trzepią małe chodniczki z okien, wzniecając tumany kurzu. Takie zachowania są nieustannym źródłem stresu, nas, sąsiadów. Może otwarty apel na łamach prasy wpłynie w jakiś sposób na zmianę obyczajów.
16 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
nicpoń 185.25.123.205 13.04.2019

kup "se" dom w Ostrowie i będziesz miała spokój

user
Pjoter 85.89.174.196 11:22:26 21-04-2019
user
kasander 89.68.175.84 13.04.2019

"...Może otwarty apel na łamach prasy wpłynie w jakiś sposób na zmianę obyczajów..."
Nie wpłynie! To jest w genach.

Proszę pamiętać, że "chłop wyjdzie ze wsi ale wieś z chłopa nigdy"! No i jest jak jest.

user
Tadeusz 79.191.61.18 13.04.2019

Musi być ostra jazda bez trzymanki,bez tego ani rusz.

Co to za młodzież bez zabawy,uśmiechu,wrzasków i krzyków z zachwytu i innych zachowań tak charakterystycznych tak dla dzieci jak też młodzieży.

To nie młodzież bez imprez,to nie życie  prawdziwej szczęśliwej  młodzieży.

To nie życie ale zgorzkniała wegetacja tak ja te dziadki skarżące się w tym artykule,którym udało się przesrać młodość.

user
mania 142.116.109.17 01:21:46 16-04-2019

Ale Ty mlodzieniaszku tez bedziesz dziadkiem o ile doczekasz !!!!! glupku zastanow sie co piszesz albo lepiej sie nie odzywaj 

user
Jozef 24.188.248.193 13.04.2019

Ze wsi, o wsi,do wsi

user
Tadeusz 79.191.61.18 13:08:14 13-04-2019

Widzę,że wieś bardzo Ci uwiera.

Uśmiechnij się ,życie jest piękne.Nie jest ważne skąd jestes ale ważne jest kim jesteś.

user
sg 31.183.255.208 17.04.2019
Moim zdaniem jest nieco inaczej. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ostatnio krzyk dzieciaków na placu zabaw, bo już myślałem, że tylko przy komputerach siedzą.
user
asdf 37.47.106.8 18.04.2019

Niestety . Pańcia kupiła pieski . Jeden wielki ryk ,kwik szczekanie po 12 godz . Pańcia wypuści na szubkie siku nie wychodzi na spacer . Psy wyją drą się . Przy każdym schodzeniu nawet o 5 rano całą klatka ma pobudkę bo pieski się drą jak odzierane ze skóry .

user
trewqsa 37.47.106.8 18.04.2019
Sąsiadka na piętro wyżej co tydzień urządzała kinderparty dla swoich dzieci , dzieci rodziny i znajomków . Jeden wielki ryk , wycie , darcie się skakanie z meblościanki jazda na fotelach , skakanie tupaanie walenie . I tak od piątku do niedzieli do do con . Na zwróconą uwagę dwróciłą się siedziskiem i parsktnęła ,że to są dzieci . . Musiałem na całe weekendy uciekać ze swojego mieszkania .
user
erty 37.47.106.8 18.04.2019
Pani położyła kafelki piętro wyżej . Rzucanie , walenie tłuczenie , tańce na podkutych butach , szczekanie wycie pupilków . tłuczenie skakanie  wycie pociech . bezcenne .Szału można dostać  . 
user
etryu 37.47.106.8 18.04.2019
Ludzie jak chcecie zachowywać się jak na wsi u siebie to po co kupujecie mieszkanie w blokach i kamienicach między ludźmi . Wracajcie na wioski i do lasów tam będziecie mogli do woli wyć szczekać , puszczać na cały ryj booboxy . palić grille , papierosy na swoich blakonach , urządzać całodobowe imprezy itd .
user
Pjoter 85.89.174.196 21.04.2019

Od tego jest "Regulamin Porządku Domowego"

http://www.psm70.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=10&Itemid=109


Są świadkowie? - no to pyk telefon do SM, Policji i miłego dnia...

user
Pjoter 85.89.174.196 21.04.2019

Dzwoń do KASu niech ją skontrolują czy płaci podatki ;)

user
mk 91.193.208.83 23.04.2019

Powiedzenie  lewactwa , masonerii , jak i  polskiego  jąkały Owsiiikkkkaa   który swego czasu  mówił   "róbta ,  co chceta, daje wyniki , negatywne  wyniki.  CO TO ZNACZY "RÓBTA  , CO  CHCETA? TO ZNACZY ,ŻE MOŻNA WSZYSTKO DEMOLOWAĆ , AWANTUROWAĆ I E, CHLAĆ , PROSTYTUOWAĆ SIĘ    ZMIENIĆ -MODNE OSTATNIO PŁEĆ . MORDOWAĆ  CZYLI BYĆ DEGENERATEM  

user
hammer1987 82.82.190.96 12:43:33 14-05-2019

Ty zamiast mózgu masz detergent.Pozdrawiam.

nr 24/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium