Życie Podkarpackie nr 20/2017 Życie Podkarpackie nr 20/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 142/2017, Poniedziałek 22 maja 2017 r., Julii i Heleny
Opublikowano
Jarosław
Przeładowane busy zmorą pasażerów
– Codziennie dojeżdżam do pracy busem. Z miejsca zamieszkania do zakładu pracy dzieli mnie ponad 20 kilometrów. Niby niedużo, ale w godzinach popołudniowych dojazd bywa okropnie męczący. Dla kierowców liczy się tylko to, jak dużo ludzi zmieści się do busa.
Nieważne, czy pasażerowie jadą bezpiecznie, najważniejsze, żeby zarobić jak najwięcej i szybko dojechać do celu. Kiedy na przystanku otwierają się drzwi, to jedyna okazja, żeby zaczerpnąć świeżego powietrza. W lecie to naprawdę uciążliwa sytuacja – mówi mieszkanka Skołoszowa.
3 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
f-sz 31.183.220.91 04.05.2015

A nr 997 Pani zna? Następnym razem, gdy bus będzie przeładowany lub/i jadący z nadmierną prędkością proszę dzwonić, podać drogę, którą się przemieszczacie, nr rejestracyjny pojazdu i cel podróży. Dla uwiarygodnienia zaistniałych zagrożeń i wykroczeń można krótki filmik telefonem nakręcić. W przeciwnym wypadku jest szansa, że kiedyś do pracy lub do domu cało nie dojedziecie.

user
Opozycjonista 80.50.117.126 08:00:14 06-05-2015

Jasne wracają  słuszne czasy.Donieść, podkablować, zniszczyć kogoś , co tam- to domena podkarpackich wartości chrześcijańskich.Ale taki jeden z drugim "donosiciel" jak Sam wsiada do zatłoczonego już BUSA to nie myśli o tłoku - tylko żeby własną "D" przewieźć , to właśnie nasza Polska podwójna moralność.

user
k 83.24.68.105 07.05.2015
Tak jak Pan mówi i nie ważważne,że ktoś chce dojechać do domu po pracy mimo , że ma bilet miesięczny kupiony. Super jedzie się w tłoku. Tym bardziej, że tak mili kierowcy gwałtpwnie ruszają po wejścziu do busa. Moim zdaniem powinno karać sie takich jak Wy
Sonda
Co myślisz na temat karmienia piersią w miejscach publicznych?
  • To naturalne, matki powinny móc karmić wszędzie bez skrępowania
  • Powinny być wydzielone specjalne komfortowe miejsca dla karmiących
  • Karmić powinno się w domowym zaciszu, po co tym epatować?
nr 20/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium