Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 145/2018, Piątek 25 maja 2018 r., Urbana i Grzegorza
Opublikowano
Przemyśl
Kierowcy pytają o dziurawy parking
– Nasze miasto z pewnością nie jest przyjazne zmotoryzowanym. Wciąż niewystarczająca liczba miejsc parkingowych, ciasne uliczki i wysokie krawężniki uprzykrzają życie kierowcom i niejednokrotnie sprawiają, że znalezienie dogodnego miejsca do pozostawienia pojazdu często graniczy z cudem.
Tymczasem główny miejski parking przy Rybim Palcu, tuż obok muzeum, jest w katastrofalnym stanie. Mam na myśli szczególnie nawierzchnię. Nierówności, wystające i wyszczerbione płyty oraz dziury i zapadliska, w których tworzą się kałuże – takie oto pułapki czyhają tu na kierowców. Jakby nie było, to jedyny parking o tak dużej powierzchni w samym sercu miasta. Trochę wstyd, że tak to wygląda, a przecież w sezonie zatrzymują się tu także turyści. Widząc taki obrazek, z pewnością nie mają o nas najlepszego zdania.
2 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
:) 185.18.133.2 06.01.2017

Nota bene parking płatny 

user
spp 31.128.21.66 18.05.2017

Przemyśl nie jest przyjazny zmotoryzowanym? To jakieś żarty? Jak już to stanowczo nie jest przyjazny pieszym. Wszystkie chodniki pozastawiane samochodami, nawet deptaki na Franciszkańskiej i Kazimierzowskiej nie ustrzegły się tej plagi. SM jeździ i przymyka oko na dziesiątki nieprawidłowo zaparkowanych aut. I jeszcze mało? Jeszcze coś nie pasuje?

nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium