Życie Podkarpackie nr 12/2017 Życie Podkarpackie nr 12/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 82/2017, Czwartek 23 marca 2017 r., Feliksa i Pelagii
Opublikowano
Przemyśl
Fajne miejsce, ale...
– W ostatnim czasie często bywałam z wnukiem na placu zbaw przy ulicy 22 Stycznia. To bardzo przyjemne miejsce, atrakcyjne dla najmłodszych. Szkoda jednak, że przy większości tego typu obiektów nie ma toalet, a – jak wiadomo – dziecku często trudno zapanować nad swoimi potrzebami fizjologicznymi.
Jeśli plac zabaw nie jest osiedlowy, nie da się w takim momencie na czas dotrzeć do domu. Jedynie na tym znajdującym się w parku miejskim możemy skorzystać z parkowej toalety, ale to wyjątek. Wiadomo, że w sezonie dziecko spędza na placu zabaw nieraz i kilka godzin. Wiadomo też, że prędzej czy później pojawi się problem, gdzie pójść za potrzebą. Może brak toalety to szczegół, jednak w coraz większej ilości miast takie obiekty się w nie wyposaża. Warto zatem pomyśleć chociaż o postawieniu tam przenośnego WC.
1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
karol 83.31.123.253 28.10.2016

wykorzystać stojący budynek., ten wrak na przystań , można  tam zrobić wypożyczalnie sprzętu pływającego np. kajaki , ( dobra zabawa dla młodych i starszych), a przy tym powstanie tam zaplecze jak bar z kawą i herbatą. a najmłodsi będą mieli zaplecze sanitarne, a starsi w czasie zabawy maluchów napiją się kawy na świeżym powietrzu.

Sonda
Czy po zmianie przepisów zauważyłeś wzmożoną wycinkę drzew w Twojej okolicy?
  • Tak, tną na potęgę
  • Drobne zmiany, raczej kosmetyczne
  • Nie zauważam zmian
nr 12/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium