Życie Podkarpackie nr 7/2018 Życie Podkarpackie nr 7/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 51/2018, Wtorek 20 lutego 2018 r., Leona i Ludomiła
Opublikowano
Przemyśl
Fajne miejsce, ale...
– W ostatnim czasie często bywałam z wnukiem na placu zbaw przy ulicy 22 Stycznia. To bardzo przyjemne miejsce, atrakcyjne dla najmłodszych. Szkoda jednak, że przy większości tego typu obiektów nie ma toalet, a – jak wiadomo – dziecku często trudno zapanować nad swoimi potrzebami fizjologicznymi.
Jeśli plac zabaw nie jest osiedlowy, nie da się w takim momencie na czas dotrzeć do domu. Jedynie na tym znajdującym się w parku miejskim możemy skorzystać z parkowej toalety, ale to wyjątek. Wiadomo, że w sezonie dziecko spędza na placu zabaw nieraz i kilka godzin. Wiadomo też, że prędzej czy później pojawi się problem, gdzie pójść za potrzebą. Może brak toalety to szczegół, jednak w coraz większej ilości miast takie obiekty się w nie wyposaża. Warto zatem pomyśleć chociaż o postawieniu tam przenośnego WC.
1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
karol 83.31.123.253 28.10.2016

wykorzystać stojący budynek., ten wrak na przystań , można  tam zrobić wypożyczalnie sprzętu pływającego np. kajaki , ( dobra zabawa dla młodych i starszych), a przy tym powstanie tam zaplecze jak bar z kawą i herbatą. a najmłodsi będą mieli zaplecze sanitarne, a starsi w czasie zabawy maluchów napiją się kawy na świeżym powietrzu.

nr 7/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Czy strażnicy miejscy powinni mieć kamery?
  • Tak, dokumentują, czy interwencja przebiegała zgodnie z zasadami
  • Nie, dlaczego strażnicy mieliby nas nagrywać?
  • Nie mam zdania