Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 169/2018, Poniedziałek 18 czerwca 2018 r., Marka i Elżbiety
Opublikowano
Przemyśl
Przydałby się remont poboczy
– Stan poboczy na drodze z Przemyśla do Sierakośc pozostawia wiele do życzenia. Można powiedzieć, że są one utrapieniem większości kierowców ciężarówek. Bo kiedy przychodzi im się wyminąć na tym odcinku, jedno z aut musi zjechać na pobocze, innego wyjścia nie ma. Niestety trudno się potem ciężkim samochodem z niego wydostać. Kiedyś pobocza na tej trasie posypywane były żwirem, ale to działanie, które poprawia stan nawierzchni na krótką metę i w sposób minimalny. Wspomnianą trasą gro turystów jeździ przecież w stronę Kalwarii i Arłamowa. Między innymi z tego względu należałoby rozważyć remont poboczy wspomnianej drogi.
1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
były mieszkaniec P-śla 91.193.208.124 24.10.2016

Do redaktora Mariusza Godosa.  Skoro nie można skomentować jego wypowie  pod jego artykułem, to z konieczności zrobię to  tu  tutaj. "


"Ani my taką potęgą nie jesteśmy, ani oni wszyscy żądnymi krwi wampirami, chcącymi sprowadzić nas do roli parobków. Nie podoba mi się, że ktoś przytacza absurdalne przykłady, że dobrze Francuzom wiceminister powiedział, bo... nie pomogli nam przed 1 września 1939 roku! A gdyby pomogli, los byłby inny? Wątpliwe.dzi  po jego artykułem,"         A CO  PANIE REDAKTORZE, POMOGLI  MOŻE  TAK  JAK I ANGLICY ? CO/  POMOGLI ?  CZY MOŻE ZNA PAN JAKĄŚ  NOWĄ POLSKĄ HISTORIĘ , KTÓRA  MÓWI ZUPEŁNIE CO INNEGO . TAK ARCYWAŻNYCH ZDARZEŃ HISTORYCZNYCH ,NIE ZAPOMINA SIĘ  PRZEZ WIELE POKOLEŃ. I NIE CHODZI TU O ZWYKŁĄ  "PAMIĘTLIWOŚĆ ", ALE GDYBY JEDNI I DRUDZY  WYPEŁNILI SWOJE ZOBOWIĄZANIA  ,TO NAPRAWDĘ MOGŁOBY BYĆ INACZEJ . I NIE SĄ TO MOJE ANI PANA SŁOWA , LECZ OPINIE HISTORYKÓW. TO SĄ FAKTY, A  Z   NIMI SIĘ NIE DYSKUTUJE .

nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium