Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 113/2018, Poniedziałek 23 kwietnia 2018 r., Jerzego i Wojciecha
Opublikowano
Przemyśl, Region
Młodziczki z Przemyśla najlepsze na Podkarpaciu
W mistrzostwach Podkarpacia w siatkówce plażowej młodziczek UKS 15 Przemyśl reprezentowały dwie pary: Gabriela Jaroch i Gabriela Liwień oraz Anna Szpyt z Emilią Kuźniar. Te pierwsze zostały mistrzyniami województwa.
fot. ze zbiorów UKS 15

Oprócz naszych par do zmagań przystąpiły trzy pary z MKS Łańcut (drużyna, która w tym sezonie halowym wywalczyła mistrzostwo województwa oraz 5. miejsce w Polsce), dwie ekipy V LO Rzeszów oraz para z Vega MOSiR Stalowa Wola. Turniej szybko musiała zakończyć druga z wymienionych przemyskich par. Po wygranym pierwszym secie z parą z Łańcuta, niefortunnie na rękę upadła Emilia Kuźniar, a uraz nie pozwolił kontynuować jej dalszej gry.

W drugiej grupie świetne zawody rozgrywała para Gabriela Jaroch – Gabriela Liwień, która  wygrywała mecz za meczem. W półfinale przemyślanki ograły parę z Vega MOSiR Stalowa Wola. Finał to rywalizacja z pierwszym zespołem MKS-u Łańcut, którą przemyślanki wygrały 2:0, zostając najlepszą parą w województwie. Dodatkowo, najlepszą zawodniczką turnieju została Gabriela Jaroch, powołana do kadry województwa.
fot. ze zbiorów UKS 15
Uczestniczki Mistrzostw Podkarpacia w siatkówce plażowej.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium