Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 141/2018, Poniedziałek 21 maja 2018 r., Wiktora i Tymoteusza
Opublikowano
Przemyśl
2. bieg wilczym tropem. Trwają zapisy
Dwie trasy o długości 7 i niespełna 2 kilometrów czekają na uczestników Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”.

W niedzielę, 28 lutego, Fundacja Wolność i Demokracja po raz czwarty organizuje projekt „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Po raz drugi bieg odbędzie się również w Przemyślu. Podobnie jak przed rokiem, rozpoczęcie nastąpi na dziedzińcu Zamku Kazimierzowskiego. Start o g. 12.00.

Równolegle odbędą się dwa biegi. Jeden na dystansie 7 kilometrów, drugi na dystansie 1963 metrów, symbolizującym datę śmierci ostatniego z Żołnierzy Wyklętych. Obie będą wiodły przez Park Miejski. Każdy uczestnik otrzyma koszulkę z grafiką o tematyce biegu oraz medal. Limit uczestników obu biegów wynosi 350 osób.

Organizatorem jest Przemyski Klub Biegacza przy pomocy Urzędu Miejskiego i Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK oraz sklepu Szafa Biegacza. Szczegółowe informacje na stronie internetowej: www.przemyskiklubbiegacza.pl oraz pod nr tel.: 608 511 542. ZAPISZ SIĘ TUTAJ!

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium