Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 174/2018, Sobota 23 czerwca 2018 r., Wandy i Zenona
Opublikowano
Lubaczów, Oleszyce
Walentynki na sportowo
W niedzielę, 14 lutego, odbędzie się III Oleszyce Półmaraton – zimowy bieg i marsz po lesie. Zapisy już trwają. Limit miejsc ograniczony.
fot. archiwum
Biegacze zmierzą się z dystansem 21,097 km po raz trzeci. Oprócz nich po raz drugi do rywalizacji staną maszerzy z kijkami nordic walking. Na nich czeka trasa o długości 9,4 km. Start i meta przewidziana jest w Leśniczówce Zabiała.
Trasa w całości została wytyczona na terenie lasów Nadleśnictwa Oleszyce. W większości będzie prowadzić drogą asfaltową, a ok. 4-kilometrowy odcinek będzie wiódł przez utwardzone dukty leśne. Organizatorzy zapowiadają, że w razie dużych opadów śniegu zostanie odśnieżona przed startem. Na czas trwania zawodów zostanie zamknięty ruch kołowy.
Zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie  poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie  www.pomiar-czasu.pl. Tam również znajduje się szczegółowy regulamin zawodów. Przyjmowane będą do 11 lutego. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wcześniejszego zamknięcia zapisów w przypadku wypełnienia  limitu zgłoszeń który wynosi 200 osób dla Półmaratonu i 100 osób dla nordic walking. Wpisowe wynosi 40 zł (do 31 stycznia – później – 50 zł).
Organizatorami imprezy są: Stowarzyszenie ,,Czas na pomoc” w Oleszycach, Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, Urząd Miasta i Gminy w Oleszycach, Nadleśnictwo Oleszyce oraz Urząd Gminy w Starym Dzikowie.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium