Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 114/2018, Wtorek 24 kwietnia 2018 r., Grzegorza i Aleksandra
Opublikowano
Przemyśl
Przemyska Dycha tuż-tuż. Przeżyj biegową przygodę
Już tylko cztery dni pozostały do III edycji „Przemyskiej Dychy”, czyli biegu ulicznego rozgrywanego na dystansie 10 km, który wystartuje 20 września br. o godzinie 10. Lista uczestników obejmuje ponad 600 osób z różnych stron Polski.

Biegacze w ramach Przemyskiej Dychy 2015 wystartują z ulicy Kazimierza Wielkiego w Przemyślu, a trasa – nie zmieniana od pierwszej edycji – wieść będzie głównymi ulicami miasta: Grunwaldzką, Wybrzeżem Jana Pawła II, Wybrzeżem Wilsona, Aleją Solidarności i Mickiewicza aż do mety przy Placu Niepodległości. Ze względu na rozgrywane zawody mieszkańcy Przemyśla muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu drogowym pomiędzy godzinami 9.50 a 11.20. 

Na niektórych odcinkach ruch będzie całkowicie wstrzymywany, na innych ograniczany, dlatego prosimy wszystkich kierowców o ostrożność i wcześniejsze zaplanowanie trasy przejazdu, tak by w miarę możliwości nie kolidowała ona z trasą biegu. Organizatorzy, czyli Przemyski Klub Biegacza i Specjalistyczny Sklep Biegowy „Szafa Biegacza”, zapraszają po szczegółowe informacje o trasie biegu.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium