Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 148/2018, Poniedziałek 28 maja 2018 r., Augustyna i Jaromira
Opublikowano
Przemyśl
Przemyska Dycha już we wrześniu wystartuje po raz trzeci
Już tylko miesiąc dzieli nas od trzeciej edycji PRZEMYSKIEJ DYCHY, czyli biegu ulicznego rozgrywanego na dystansie 10 km. Lista uczestników zapełnia się szybko, ale na pewno znajdzie się jeszcze miejsce dla Ciebie!

Biegacze wystartują już 20 września o godzinie 10:00 z ulicy Kazimierza Wielkiego, przebiegną przez  ulicę Grunwaldzką, Wybrzeże Jana Pawła II, Wybrzeże Wilsona, Aleję Solidarności i ul. Mickiewicza aż do lini mety na Placu Niepodległości.  Trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.  Oprócz klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn przewidziano klasyfikacje wiekowe (6 kategorii dla kobiet i 6 kategorii dla mężczyzn), a także kategorię „mieszkańcy Przemyśla i Powiatu Przemyskiego” oraz „biegacze z dziecięcymi wózkami biegowymi”. 

Dla komfortu wszystkich uczestników przewidziany jest punkt nawadniający na trasie i mecie biegu a także pyszny posiłek regeneracyjny. Każdy uczestnik Przemyskiej Dychy może liczyć  na piękny medal oraz pamiątkową koszulkę biegową. 

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych z Przemyśla i regionu. Tegoroczny limit uczestników to 1000 osób.  Wciąż jeszcze są wolne miejsca, ale tylko do końca sierpnia można zapisać się za 
najniższą kwotę wpisowego!


Bieg organizują Przemyski Klub Biegacza i Sklep Biegowy Szafa Biegacza. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów i zasad uczestnictwa znajdują sie na stronie internetowej www.przemyskadycha.pl0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium