Życie Podkarpackie nr 49/2019 Życie Podkarpackie nr 49/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 341/2019, Sobota 7 grudnia 2019 r., Marcina i Ambrożego
Opublikowano
Jarosław
Znakomity występ UKS Tramp Jarosław
W Gorzowie Wielkopolskim odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach letnich oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie. Wystartowała w nim ekipa UKS Tramp Jarosław.
fot. ze zbiorów własnych
Złoty medal w konkurencji drużynowej OOM dziewczyn wywalczyły, startujące w drużynie wojewódzkiej.

W zawodach wzięło udział 128 zakwalifikowanych wcześniej zawodników i zawodniczek. Jarosławski klub reprezentowała piątka zawodników: Sylwia Zając, Weronika Macina, Natalia Babiak, Anna Sus i Dawid Nowak. Złoty medal w konkurencji drużynowej OOM dziewczyn wywalczyły, startujące w drużynie wojewódzkiej, Sylwia Zając, Natalia Babiak, Weronika Macina oraz Katarzyna Kozioł z ŁUKS Jedlicze. W tej samej kategorii indywidualnie brązowy medal wywalczyła S. Zając. Na 8. miejscu uplasowała się druga z zawodniczek N. Babiak.

Znakomity start w ramach Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych zanotowała Sylwia Zając, która na poszczególnych dystansach wywalczyła dwa złote medale, jeden srebrny oraz jeden brązowy, osiągając przy tym najwyższy wynik kwalifikacji, przekraczający 1300 punktów. W klasyfikacji klubowej jarosławski klub wywalczył 4. miejsce, a województwo podkarpackie uplasowało się na 3. miejscu.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 49/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium