Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 110/2018, Piątek 20 kwietnia 2018 r., Czesława i Agnieszki
Opublikowano
Przemyśl
I KrwioBieg Górski – biegacze, dołączcie do nas!
Uwaga biegacze! Zaledwie kilka dni dzieli nas od I KrwioBiegu Górskiego, a lista uczestników powoli się zamyka! Jeśli do tej pory nie zgłosiliście swojego udziału – nie wahajcie się – to już ostatni moment! Czekamy na was w niedzielę, 14 czerwca, na boisku Polonii. Do biegu, gotowi, start!
I KrwioBieg Górski odbędzie się już 14 czerwca - startujemy z dolnej stacji wyciągu narciarskiego.

Potrzebujesz endorfin, lubisz aktywność na świeżym powietrzu, a szczytne cele uważasz za dodatkowy bodziec do działania? Nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie! W tym roku po raz pierwszy wymiar sportowy naszego Pikniku urozmaicony zostanie o nowe wyzwanie, którego cele są liczne. Chcemy przyczynić się do popularyzacja biegów masowych i samego biegania jako najprostszej, a dającej wiele frajdy formy ruchu. Ale nie o samą zabawę chodzi, nasza akcja ma zachęcać przemyślan do honorowego krwiodawstwa – przed wakacjami szpitale cierpią na deficyt tego drogocennego surowca! Nie zapominajmy też o nadrzędnej idei naszego Pikniku – zebrane środki jak co roku przeznaczamy na organizację letniego wypoczynku dla niepełnosprawnych dzieci z ubogich rodzin Przemyśla i okolic. Do tej pory na wytęsknione wakacje udało nam się wysłać aż 560 dzieciaków, w tym roku kolejni podopieczni Fundacji Życia Podkarpackiego „Podaruj Dzieciom Radość” pojadą na „Wakacje bez Barier” na Żuławy Wiślane!

Orientacyjna trasa biegu.

Zapisy ruszyły – limit 200 osób

I KrwioBieg Górski  rusza 14 czerwca o godz. 11.00. Do przebiegnięcia będą 3 kilometry po miękkiej nawierzchni. Zaczynamy i kończymy bieg w okolicach dolnej stacji wyciągu narciarskiego. Uwaga, nie czekajcie do ostatniej chwili, limit uczestników to 200 osób! Zapisy do biegu głównego odbywają się przy pomocy formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.przemyskiklubbiegacza.pl, tam też znajdziecie wszelkie niezbędne informacje. Każdy uczestnik naszego biegu otrzyma wyjątkowy kubek. Oprócz satysfakcji z uczestnictwa w tym szlachetnym przedsięwzięciu na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody. Bądźcie z nami bez względu na pogodę! Organizatorzy: Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza, Specjalistyczny Sklep Biegowy Szafa Biegacza, Życie Podkarpackie.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium