Życie Podkarpackie nr 27/2020 Życie Podkarpackie nr 27/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 193/2020, Sobota 11 lipca 2020 r., Olgi i Pelagii
Opublikowano
Jarosław
„Sokoły” podobały się w Piasecznie
25 maja br. odbył się ogólnopolski turniej dla dzieci i kadetów pod nazwą Piaseczno Open. Wystartowali w nim m.in. młodzi zawodnicy Klubu Sportów Walki „Sokół” Jarosław.
KSW Sokół w kategorii dzieci soft contact reprezentowały: Eliza Bronowska, Emilia Tarnawska oraz Maja Kamińska.
fot. ze zbiorów własnych
KSW Sokół w kategorii dzieci soft contact reprezentowały: Eliza Bronowska, Emilia Tarnawska oraz Maja Kamińska.

W imprezie wystartowało łącznie 170 młodych zawodników z 26 klubów. Dzieci i kadeci rywalizowali w trzech formułach: soft contact, czyli walki zabawowej na pałki piankowe, pointfighting, tj. walki przerywanej na punkty oraz light contact, czyli walki w lekkim kontakcie na punkty. Sokół reprezentowali w kategorii dzieci soft contact: Eliza Bronowska, Emilia Tarnawska oraz Maja Kamińska i w grupie kadetów w formule light contact: Igor Bronowski (powyżej 47 kg). Wśród dzieci Maja Kamińska wywalczyła brązowy medal, natomiast Igor Bronowski nie dał szans rywalom i wygrał zawody.

Wisła Fighting League

Także 25 maja br. rywalizowali starsi stażem zawodnicy KSW „Sokół”. Wzięli udział w zawodach ligowych Wisła Fighting League, które odbyły się w Krakowie. Do rywalizacji przystąpili: Jakub Ogryzek (waga 63 kg), Patryk Pientnik (67 kg), Rafał Kuźma (63 kg) oraz Mateusz Frankiewicz (60 kg). Walki toczone były w formule K-1. Były niezwykle zacięte i efektowne. Wśród jarosławskich zawodników najlepiej zaprezentował się J. Ogryzek, który wygrał w swojej kategorii wagowej. Pozostali zdobyli kolejne doświadczenia, jednak wykazali się sercem do walki i zaangażowaniem.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 27/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium