Życie Podkarpackie nr 31/2020 Życie Podkarpackie nr 31/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 218/2020, Środa 5 sierpnia 2020 r., Marii i Stanisławy
Opublikowano
Jarosław, Lubaczów, Przemyśl, Przeworsk, Region
Najlepszy sportowiec 2018. Głosowanie nabiera rumieńców
Jeszcze moment i przekroczymy pierwszy tysiąc kuponów nadesłanych przez Czytelników ŻP na swoich ulubionych sportowców. Tę magiczną dla tego typu przedsięwzięć cyfrę dawno przekroczyliśmy jeśli chodzi o SMS-esy.
Ubiegłoroczni zwycięzcy.
fot. zbiory własne
Ubiegłoroczni zwycięzcy.

WYNIKI GŁOSOWANIA SMS-OWEGO


Rywalizacja, zarówno w kategorii seniorów, jak i juniorów rozgorzała na dobre, choć – jak co roku – jej kumulacja nastąpi najprawdopodobniej w drugiej połowie stycznia br.

Wśród seniorów na prowadzeniu jest wielokrotny uczestnik naszej zabawy, wielokrotny zdobywca miejsc w pierwszej „trójce” (ostatnie zwycięstwo w konkursie-plebiscycie za 2015 rok), kolarz górski PSK Olimpionik Przemyśl Krzysztof Gierczak. Do tej pory zgromadził 910 punktów.

Nie można powiedzieć, że po piętach depcze mu piłkarz ręczny SRS Czuwaju Przemyśl Paweł Stołowski, acz różnica niecałych 100 punktów jest zdecydowanie do nadrobienia. Większą stratę ma trzeci na razie, mistrz świata w ju-jitsu, ikona Przemyskiego Klubu Walki Wręcz, także „weteran” naszej zabawy – Tomasz Dańko.

Wśród juniorów zaś nieprawdopodobną wręcz przewagę nad rywalami – oczywiście dzięki głosom swoich kibiców – wypracował sobie młody karateka Przemyskiego Klubu Karate Kyokushin Michał Igielski.

Nad następną w kolejności młodą koszykarką UKS Basket GO Przemyśl Wiktorią Semko ma już prawie tysiąc punktów przewagi. Na razie jak na dłoni widać niezwykłą wręcz mobilizację sympatyków dziewczęcego basketu. Gdyby teraz nastąpił finał naszego głosowania, w czołowej „dziesiątce” znalazłyby się wszystkie nominowane podopieczne trenera Grzegorza Gorzelnika.

Ale to wcale nie oznacza, że sprawa jest już rozstrzygnięta. Wciąż możecie Państwo głosować na swoich faworytów. Wciąż każdy nich ma szansę, aby znaleźć się w gronie laureatów. Zapraszamy do wypełniania kuponów i wysyłania SMS-ów.

5 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
scd 185.18.133.88 19.01.2019

jaki sportowiec?/jaki sport?może kiedyś będzie.ale poki co to plebiscyt bez sensu

user
Wola 31.183.151.203 20:55:54 22-01-2019

Zgadzam się. To wygląda w ten sposób że rodziny osób startujących w tym plebiscycie chodzą i proszą żeby wysyłać na te osoby smsy. W tamtym roku osobiście rodzina jednej z osób chodziła za mną i ciągle prosiła "wyślij, a wysłałaś, a powiedz jak wyślesz bo my głosy liczymy".  Moim zdaniem ten konkurs to wyścigi i jak dla mnie nie ma to nic wspólnego z osiągnięciami danej osoby.  I ktoś to powinien monitorować, co to za proszenie i chodzenie po ludziach"ta wyslij". Proszę mnie źle nie zrozumieć, takie konkursy to świetny motywator dla ludzi którzy ciężko pracują, są utalentowani, ale właśnie, chodzi mi o to żeby oni stanęli na tej scenie, a nie ci bo był szturm smsowy. 

user
X 31.128.16.181 26.01.2019
To prawda, że niektóre osoby nawet tu nie powinny zostać nominowane, a są osoby, które powinny, a ich nie ma. Jednak sport to bardzo ciężka praca, dlatego docenienie 10 zawodników to super pomysł. Będąc już 3 razy w najlepszej 10 ze swojej strony wiem, że jest to bardzo miłe przeżycie i docenienie ze strony kibiców. 
user
176 5.173.50.51 19.02.2019

Jest Cyfra 

user
M... 157.157.36.65 23.03.2019

blad jest w Sportowcy 100 lecia. Lewandowski nazywal sie Mirosław a nie Sławomir.. ksywe mial Sławek ;)

nr 31/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium