Życie Podkarpackie nr 3/2019 Życie Podkarpackie nr 3/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 19/2019, Sobota 19 stycznia 2019 r., Henryka i Mariusza
Opublikowano
Jarosław
Srebrny Igor Bronowski
W miejscowości Mysiadło w gminie Piaseczno odbyła się najliczniej obsadzona imprezy sportowa w dotychczasowej historii Polskiego Związku Kickboxingu.
fot. ze zbiorów własnych
Igor Bronowski odniósł życiowy sukces, zdobywając wicemistrzostwo Polski kadetów młodszych w formule kick light.

W jednym czasie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów i Kadetów w formule pointfighting oraz kick light. Zawody zgromadziły na starcie 533 zawodników z 74 klubów. Jarosławski Klub Sportów Walki Sokół reprezentowało czterech kadetów: Igor Bronowski (waga 52 kg, formuła kick light), Oliwer Bednarz (37 kg, kick light), Wojciech Kosteczko (57 kg, pointfighting) oraz Filip Pieszko (69 kg, pointfighting).

Bardzo dobrą dyspozycję zaprezentował Igor Bronowski, wygrywając przez przewagę techniczną ćwierćfinał, następnie pewnie 3:0 w półfinale odprawił rywala z Opoczna. Zatrzymał go dopiero w finale rywal z Wieliczki, który górował wzrostem i zasięgiem. Niemniej jednak Igor odniósł swoje życiowe zwycięstwo, zdobywając wicemistrzostwo Polski kadetów młodszych w formule kick light. – Koledzy z drużyny tym razem wspierali Igora w drodze po medal, gdyż przegrali swoje pojedynki eliminacyjne. Ale to są młodzi wojownicy, którzy jeszcze nie raz pokażą swoje umiejętności – podsumował trener Jacek Bronowski.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 3/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium