Życie Podkarpackie nr 27/2020 Życie Podkarpackie nr 27/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 192/2020, Piątek 10 lipca 2020 r., Filipa i Amelii
Opublikowano
Region
Prenumerata nowej generacji
Czy wiesz, że Życie Podkarpackie dostępne jest w prenumeracie cyfrowej? To wszystkie treści z gazety plus najświeższe informacje z regionu w bardzo przystępnej cenie – aż do 40 proc. taniej w porównaniu z tradycyjną prenumeratą papierową. Dzięki nielimitowanemu dostępowi PREMIUM Życie Podkarpackie możesz mieć zawsze pod ręką na laptopie, telefonie lub tablecie. Sprawdź, dlaczego warto.

Taniej, szybciej i wygodniej

 

Zastanawiasz się, jakie korzyści otrzymasz, przechodząc na plan PREMIUM? Oto one:

  • nieograniczony dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów z  wydania przemyskiego i jarosławsko-lubaczowsko-przeworskiego
  • dostęp do dodatkowych treści oraz multimediów pojawiających się wyłącznie w wersji online
  • e-wydanie – możliwość pobrania gazety w formie pliku PDF. Dostęp do najnowszego e-wydania tygodnika będziesz miał już we wtorek wieczorem, czyli dzień wcześniej niż w kiosku
  • wygoda i oszczędność czasu – dzięki nielimitowanemu dostępowi Życie Podkarpackie będziesz mógł mieć zawsze pod ręką na smartfonie, laptopie lub tablecie. 

 

Wybierz pakiet dla siebie – wejdź na www.premium.zycie.pl. Znajdziesz tam trzy warianty do wyboru – możesz zamówić miesięczną, kwartalną lub roczną elektroniczną prenumeratę Życia Podkarpackiego – już od 5,99 zł za miesiąc. Zgodnie z wykupionym abonamentem otrzymasz czasowy dostęp do treści PREMIUM serwisu.

Pozbądź się ograniczeń wydania papierowego

 
Z kontem PREMIUM możesz czytać naszą gazetę, jak chcesz i kiedy chcesz – wystarczy urządzenie z dostępem do internetu i przeglądarka stron WWW. Zaloguj się do swojego panelu użytkownika w serwisie Zycie.pl, aby przeglądać wszystkie treści PREMIUM w postaci dynamicznej strony internetowej lub pobierz zakupione e-wydania na dysk twardy swojego urządzenia. To elektroniczna wersja w formacie PDF wiernie odzwierciedlająca treść i układ graficzny drukowanej wersji Życia – umożliwia wygodną lekturę na ekranie komputera, laptopa czy notebooka.

Opcja dla tradycjonalistów – prenumerata łączona

 

Prenumerujesz Życie Podkarpackie w wersji papierowej, a chcesz mieć dostęp również online? Prenumerata łączona to oferta dla Ciebie – zdecyduj się na pakiet PREMIUM+, aby korzystać z obydwu wersji (tradycyjnej i cyfrowej). Taka łączna prenumerata jest jedynie o 5,99 zł droższa od papierowej na cały rok. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem naszej strony internetowej.
nr 27/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium