Życie Podkarpackie nr 21/2017 Życie Podkarpackie nr 21/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 146/2017, Piątek 26 maja 2017 r., Filipa i Pauliny
Opublikowano
Region
Prenumerata nowej generacji
Czy wiesz, że Życie Podkarpackie dostępne jest w prenumeracie cyfrowej? To wszystkie treści z gazety plus najświeższe informacje z regionu w bardzo przystępnej cenie – aż do 40 proc. taniej w porównaniu z tradycyjną prenumeratą papierową. Dzięki nielimitowanemu dostępowi PREMIUM Życie Podkarpackie możesz mieć zawsze pod ręką na laptopie, telefonie lub tablecie. Sprawdź, dlaczego warto.

Taniej, szybciej i wygodniej

 

Zastanawiasz się, jakie korzyści otrzymasz, przechodząc na plan PREMIUM? Oto one:

  • nieograniczony dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów z  wydania przemyskiego i jarosławsko-lubaczowsko-przeworskiego
  • dostęp do dodatkowych treści oraz multimediów pojawiających się wyłącznie w wersji online
  • e-wydanie – możliwość pobrania gazety w formie pliku PDF. Dostęp do najnowszego e-wydania tygodnika będziesz miał już we wtorek wieczorem, czyli dzień wcześniej niż w kiosku
  • wygoda i oszczędność czasu – dzięki nielimitowanemu dostępowi Życie Podkarpackie będziesz mógł mieć zawsze pod ręką na smartfonie, laptopie lub tablecie. 

 

Wybierz pakiet dla siebie – wejdź na www.premium.zycie.pl. Znajdziesz tam trzy warianty do wyboru – możesz zamówić miesięczną, kwartalną lub roczną elektroniczną prenumeratę Życia Podkarpackiego – już od 5,99 zł za miesiąc. Zgodnie z wykupionym abonamentem otrzymasz czasowy dostęp do treści PREMIUM serwisu.

Pozbądź się ograniczeń wydania papierowego

 
Z kontem PREMIUM możesz czytać naszą gazetę, jak chcesz i kiedy chcesz – wystarczy urządzenie z dostępem do internetu i przeglądarka stron WWW. Zaloguj się do swojego panelu użytkownika w serwisie Zycie.pl, aby przeglądać wszystkie treści PREMIUM w postaci dynamicznej strony internetowej lub pobierz zakupione e-wydania na dysk twardy swojego urządzenia. To elektroniczna wersja w formacie PDF wiernie odzwierciedlająca treść i układ graficzny drukowanej wersji Życia – umożliwia wygodną lekturę na ekranie komputera, laptopa czy notebooka.

Opcja dla tradycjonalistów – prenumerata łączona

 

Prenumerujesz Życie Podkarpackie w wersji papierowej, a chcesz mieć dostęp również online? Prenumerata łączona to oferta dla Ciebie – zdecyduj się na pakiet PREMIUM+, aby korzystać z obydwu wersji (tradycyjnej i cyfrowej). Taka łączna prenumerata jest jedynie o 5,99 zł droższa od papierowej na cały rok. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem naszej strony internetowej.
4 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
augustine junio 197.211.56.36 18.05.2017

Czy myślisz o pożyczce? Czy poważnie potrzebujesz pilnego kredytu na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Czy jesteś w długu? Jest to Twoja szansa na osiągnięcie Państwa chęci, udzielamy pożyczek osobistych, pożyczek komercyjnych i kredytów dla firm oraz wszelkiego rodzaju pożyczek z 2% odsetkami, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej (augustinejunio@gmail.com)

user
augustine junio 197.211.56.36 18.05.2017
Czy myślisz o pożyczce? Czy poważnie potrzebujesz pilnego kredytu na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Czy jesteś w długu? Jest to Twoja szansa na osiągnięcie Państwa chęci, udzielamy pożyczek osobistych, pożyczek komercyjnych i kredytów dla firm oraz wszelkiego rodzaju pożyczek z 2% odsetkami, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej (augustinejunio@gmail.com)
INFORMACJE O SPRZEDAWCIE
1) Imię i nazwisko: .......................................................2) Kraj: ......................................................... ..3) Adres: ..........................................................4) Państwo: ............................................................ ..5) Płeć: ................................................................6) Stan cywilny: .................................................7) Zawód: ................................................... ..8) Numer telefonu: ................................................9) Obecnie stanowisko w miejscu pracy: .....................10) Miesięczny dochód: .............................................11) Kwota kredytu potrzebna: .....................................12) Czas trwania kredytu: ................................................13) Cel pożyczki: .......................................... ..14) Religia: ...................................................... ..15) Czy złożyła Pan wniosek przed .................................
dzięki,
user
bogacz 185.18.135.126 21 godzin temu

Spierdalaj żebraku jeden

nr 21/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium