Życie Podkarpackie nr 22/2020 Życie Podkarpackie nr 22/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 156/2020, Czwartek 4 czerwca 2020 r., Karola i Franciszka
Opublikowano
Jarosław, Lubaczów, Przemyśl, Przeworsk
Korzystaj z bonusów
Dołączenie do społeczności Życie.pl pozwoli Ci cieszyć się przywilejami dostępnymi wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Co zyskujesz?

  • Internauci, którzy założą darmowe konto na naszym portalu, do rąk dostają prosty w obsłudze panel pozwalający m.in. dodawać bezpłatnie ogłoszenia w rozmaitych kategoriach. Szukasz pracy lub złotej rączki, chcesz pozbyć się zalegających na półkach drobiazgów, a może planujesz zmienić mieszkanie? Różnorodna i aktualizowana baza ogłoszeń pomoże Ci szybko i łatwo odszukać lub dodać interesujące Cię oferty.

 

  • Jesteś aktywnym komentatorem wydarzeń dotyczących Twojej małej ojczyzny, lubisz dzielić się ciekawostkami? Zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć własne wątki na forum naszego portalu i zapraszać znajomych do dyskusji.

 

  • Co tydzień w swojej skrzynce e-mail znajdziesz newsletter, a w nim przegląd najświeższych, absorbujących naszych Czytelników newsów z regionu. To nie wszystko! Dla odbiorców newslettera przewidujemy też miłe niespodzianki i promocje. Jako pierwsi dowiecie się o konkursach z nagrodami. Rozdawać będziemy zaproszenia na koncerty i występy kabaretów, spektakle, pojawią się książki i inne upominki.

Jak założyć konto?

Co musisz zrobić? Niewiele. Wystarczy klikąć link „zarejestruj” znajdujący się w prawym górnym rogu portalu Życie.pl. Tam wpisujesz podstawowe informacje o sobie (imię i e-mail) i gotowe. Może być jeszcze szybciej – zaloguj się poprzez Facebooka lub Google+. Dwa kliknięcia wystarczą, by stworzyć Twój profil użytkownika i mieć dostęp do łatwego w obsłudze panelu.

Bądźcie czujni, jesteśmy w trakcie przygotowywania dla Was listopadowej promocji.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 22/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium