Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 143/2018, Środa 23 maja 2018 r., Iwony i Dezyderego
Opublikowano
Przemyśl
Kolejne sparingi SRS Czuwaju
Dwie wygrane i porażka to bilans ostatnich trzech sparingów, jakie rozegrali I-ligowi szczypiorniści SRS Czuwaju Przemyśl.
fot. Anna Miśniak
Z rezerwami Vive Tauronu Kielce (ciemne stroje) SRS Czuwaju grał dwukrotnie jednego dnia.

Podopieczni Piotr Kroczka pełną parą przygotowują się do startującego 10 września br. kolejnego sezonu. Jak wiadomo, żadnego treningu nie zastąpi konfrontacja z rywalem, choćby była na poziomie gry kontrolnej. Stąd sztab szkoleniowy przemyskiego zespołu gra jak najwięcej, by podczas sparingów szukać niedoskonałości, które należy poprawić.

Najpierw pokonali w Tarnowie tamtejszy SPR PWSZ, a w piątek, 26 sierpnia br., rozegrali w hali POSiR dwa spotkania z rezerwami Vive Tauron Kielce, tegorocznym beniaminkiem I ligi. Nie do końca jednak były to rezerwy, bo jak już wspominaliśmy, istniało prawdopodobieństwo, że do Przemyśla zawitają niektórzy zawodnicy z pierwszego składu. Ci, którzy nie występowali w igrzyskach w Rio de Janeiro. I tak też się stało. Zagrali m.in. hiszpański kołowy Julen Aguinagalde, serbski skrzydłowy Darko Djukić oraz niedawny reprezentant Polski Piotr Chrapkowski oraz Paweł Paczkowski i Patryk Walczak.

W Tarnowie przemyślanie rozegrali kolejny bardzo dobry mecz, pokonując gospodarzy 28:33 (14:15). W meczach z Vive Tauronem II zagrali natomiast na remis. Pierwszy pojedynek, rozegrany przed południem wygrali 27:25 (14:11), natomiast popołudniowy rewanż zakończył się wygraną kielczan 33:36 (21:15).

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium