Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 142/2018, Wtorek 22 maja 2018 r., Julii i Heleny
Opublikowano
Przemyśl
Paweł Stołowski jednak zagra w Czuwaju!?
Ikona przemyskiej piłki ręcznej Paweł Stołowski wznowił treningi z zespołem i najprawdopodobniej zagra w nadchodzącym sezonie w barwach SRS Czuwaju! To bardzo dobra wiadomość.
fot. Łukasz Delmanowicz
Popularny „Stołek” (z piłką) musi szybko nadrobić zaległości, ale jego powrót do zespołu jest dobrą wiadomością.

– Podjęliśmy rozmowy z Pawłem, który wyraził chęć powrotu do zespołu. Wznowił treningi, ma dziesięć dni do nadrobienia. Powiedziałem mu, że wszystko w jego rękach i nogach – powiedział prezes SRS Czuwaju Kazimierz Wiśniowski. To dobra wiadomość, podobnie jak ta, że zespół jest w coraz lepszej dyspozycji. Świadczy o tym sparing, jaki rozegrali z ekstraligową Stalą Mielec 17 sierpnia br. w hali POSiR. Podopieczni Piotra Kroczka niespodziewanie pokonali wyżej notowanego rywala 35:33, mimo że w spotkaniu nie zagrali: Sebastian Piechnik (kontuzja kostki) i Konrad Bajwoluk (kontuzja łokcia) i P. Stołowski. Pierwszy raz w przemyskim zespole pojawił się skrzydłowy Michał Gasin, który najprawdopodobniej zasili Czuwaj. To zawodnik… Stali Mielec, który zostanie z tej ekipy wypożyczony. – W Stali nie będzie miał wielu szans na pokazanie się, a to bardzo ciekawy, młody zawodnik. Uważam, że będzie znakomitą alternatywą dla Mateusza Kroczka. Dostanie sporo minut i na pewno się przyda – stwierdził K. Wiśniowski.

SRS Czuwaj Przemyśl – SPR Stal Mielec 35:33 (17:17)
SRS Czuwaj: Szczepaniec, Sar, Orłowski, Kijanka – Kubik 2, Puszkarski 5, Kulka 7, Gasin 1, Kroczek 4, Kubisztal 4, Nowak 6, Biernat 5, Trawnicki 1, Lew 0.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium