Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 109/2018, Czwartek 19 kwietnia 2018 r., Adolfa i Tymona
Opublikowano
Przemyśl
SRS Czuwaj sparingowo w Mielcu
Szczypiorniści przemyskiego SRS Czuwaju, korzystając z ponad półtoramiesięcznej przerwy w mistrzowskich rozgrywkach, solidnie trenują, testują nowych zawodników i rozgrywają mecze kontrolne.
fot. Łukasz Delmanowicz
Piotrowi Żakowi (z piłką) odnowiła się kontuzja barku i nie zobaczymy go na parkiecie w II rundzie rozgrywek.

Jeden z nich odbył się w Mielcu, gdzie rywalem I-ligowca była ekstraklasowa PGE Stal Mielec. W pojedynku z SRS Czuwajem szkoleniowiec mielczan wystawił do gry rezerwy. I połowa była wyrównana i zakończyła się wygraną gospodarzy jedną bramką. Zaraz na początku II odsłony ci przeprowadzili kilka składnych akcji, bezbłędny był jeden z nielicznych podstawowych graczy stalowców Piotr Krępa. W końcówce przemyślanie nieco nadgonili wynik, ale nie udało się pokonać mieleckiej młodzieży.
– W naszym zespole pojawiło się trzech młodych graczy Juwenii Rzeszów: Leja, Kempa i Kaczor, którzy występować będą na zasadzie tak zwanego użyczenia szkoleniowego. Jesteśmy w trakcie rozmów na temat pozyskania młodego, perspektywicznego kołowego z Azotów Puławy. Niestety, jest i przykra informacja. Piotrkowi Żakowi odnowiła się kontuzja barku i w drugiej rundzie nie zagra w naszej drużynie. Chłopcy coraz intensywniej trenują i będą w drugiej rundzie walczyć o jak najlepszy wynik – zapewnił prezes SRS Czuwaju Kazimierz Wiśniowski.

PGE Stal Mielec – SRS Czuwaj Przemyśl 35:32 (17:16)
PGE Stal: Nikolić, Łukawski – Krępa 8, Janyst 2, Wypych 0, M. Gasin 0, P. Gasin 4, Kłoda 0, Fijał 4, Kawka 1, Krygowski 4, Davidović 6, Ćwieka 6.
SRS Czuwaj: Orłowski, Sar – Makowiejew 3, Leja 1, Puszkarski 0, Dejnaka 0, Stołowski 6, Kulka 2, Piechnik 3, Kroczek  10, Kubisztal 7, Kaczor 0, Kempa 0.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium