Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 109/2018, Czwartek 19 kwietnia 2018 r., Adolfa i Tymona
Opublikowano
Przemyśl
Kontrolna porażka szczypiornistów SRS Czuwaju
W pierwszym sparingu w Przemyślu przed startującymi 12 września br. I-ligowymi rozgrywkami piłkarze ręczni SRS Czuwaju zdecydowanie i zasłużenie przegrali z beniaminkiem tej klasy rozgrywkowej MOSiR-em Bochnia.
fot. Łukasz Delmanowicz
W SRS Czuwaju zaprezentował się m.in. młody ukraiński rozgrywający Dmitrij Bruj (z piłką).

Spotkanie odbyło się dzisiejszego (16 sierpnia br.) przedpołudnia. Rozegrane zostało w trzech 25-minutowych tercjach. Przemyślanie tylko nikłymi fragmentami prezentowali przyzwoitą grę, ale nie o efektowność w takich próbach chodzi. Faktem jest, że przed podopiecznymi Przemysława Korobczaka jeszcze ogrom pracy, bo ekipa z Bochni przewyższała ich w każdym elemencie gry, a z całą pewnością w rozgrywkach mistrzowskich do suwerenów należeć nie będzie.
W przemyskim zespole zabrakło Macieja Kubisztala, który przechodzi rehabilitację po operacji przepukliny oraz Krzysztofa Kusala, Damiana Misiewicza, Jakuba Wańkowicza i Damiana Janusa, którzy pożegnali się z zespołem.

fot. Łukasz Delmanowicz
Niezłe wrażenie na kole pozostawił junior Paweł Kubik.

Zaprezentowali się natomiast Stanisław Makowiejew, Tomasz Kulka i młody, 21-letni ukraiński rozgrywający Dmitrij Bruj. Mierzący 201 cm znajdował się w szerokiej kadrze Motoru Zaporoże. Niezłe wrażenie na kole pozostawił junior Paweł Kubik, a znakomicie w umownej trzeciej tercji meczu spisywał się w bramce Adrian Szczepaniec.
Jak już wspomnieliśmy, SRS Czuwaj przegrał 31:38 (12:12, 12:17, 7:9), a wystąpił w składzie: Sar, Orłowski, Szczepaniec – Bruj 5, Makowiejew 1, Kubik 3, Puszkarski 5, Dejnaka 1, Stołowski 0, Kulka 1, Piechnik 2, Żak 1, Kroczek 12.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium