Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 115/2018, Środa 25 kwietnia 2018 r., Marka i Jarosława
Opublikowano
Przemyśl
Celem górna „połówka” tabeli
Meczem na własnym parkiecie (niedziela, 25 stycznia br., g. 15) z MKS-em Kalisz szczypiorniści SRS Czuwaju Przemyśl rozpoczną II rundę rozgrywek w I lidze. – Naszym celem na koniec zmagań jest miejsce w górnej połówce tabeli – deklaruje prezes klubu Kazimierz Wiśniowski.
fot. Łukasz Delmanowicz

Przerwa w rozgrywkach trwała bardzo długo, bo od 13 grudnia ub. r., czyli dokładnie 43 dni. Dla niektórych to szmat czasu, zupełne wybicie się z rytmu meczowego i niezmiernie ciekawe jest, kto po wznowieniu ruszy z przysłowiowego kopyta, a kto szukać będzie regularności. Przemyscy szczypiorniści pod okiem trenerów Przemysława Korobczaka i Piotra Kroczka przygotowywali się do rywalizacji bardzo solidnie. Po okresie świąteczno-noworocznego roztrenowania, cykliczne zajęcia rozpoczęli 5 stycznia br.

Mimo składanych pewnych deklaracji o chęciach wzmocnienia zespołu, na chęciach się skończyło. Więcej: zespół do II rundy przystąpi w okrojonym składzie, bo choć kołowy David Skręt nie był podstawowym zawodnikiem, to każda para rąk na pokładzie w wypadku przemyskiej ekipy liczy się podwójnie. David, który w ostatnich kolejkach I rundy leczył kontuzję, przeniósł się do rywala SRS Czuwaju – MTS-u Chrzanów. – Do drugiej rundy przystąpimy w takim składzie, jak kończyliśmy pierwszą rundę. Co prawda chcieliśmy kogoś pozyskać, zwłaszcza na rozegranie, ale o zawodnika, który spełniałby nasze wymagania, bardzo trudno. Na rynku panuje lekki marazm, a to nie sprzyja jakimś konkretnym transferom – uważa prezes SRS Czuwaju Kazimierz Wiśniowski.
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium